ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la programında Geçtiğimiz aylarda Mehmet Duran canlı yayına katılmış ve iki eltinin eşlerini terk ederek yufkacı Muammer'e kaçtığı ortaya çıkmıştı. Herkesi şoke eden bu olaydan sonra küçük Hamide eve dönerken aynı adı taşıyan büyük elti ise yufkacı Muammer’i sevdiğini söyleyerek yanında kalmıştı. Milyonlarca kişinin izlediği ve tepki gösterdiği olay sonrasında yufkacı Muammer ve yasak aşkı Hamide'nin skandal tozları ifşa oldu.

esra-erolda-yufkaci-muammer-ve-yasak-aski-hamidenin-skandal-pozlari-ifsa-oldu-colugunu-cocugunu-3

Esra Erol'un programında yaşanan eline ilginç olaylardan biri Her ikisinin de ismi Hamide olan iki eltinin kocalarını terk ederek yufkacı Muammer'e kaçması olmuştu. Olayın ardından Mehmet Duran canlı yayına katılarak eşinin geri dönmesini istediğini dile getirmişti. Esra Erol'un ve ailenin ikna çalışmaları sonucunda küçük elbise Hamide geri dönmeyi kabul etmiş ve kocası Mehmet Duran ile barışmış. Büyük Hamide Duran ise yufkacı Muammer’i sevdiğini söyleyerek yanında kalmak istediğini söylemişti. Yufkacı Muhammer için evini ne çocuklarını terk eden Hamide'nin bu kararı milyonlarca izleyiciden tepki çekmişti.

esra-erolda-yufkaci-muammer-ve-yasak-aski-hamidenin-skandal-pozlari-ifsa-oldu-colugunu-cocugunu-2

YUFKACI MUAMMER VE HAMİDE DURAN NİSPET POZLARINI PAYLAŞTI

Atv'de Esra Erol'da programında yaşanan bu akıl almaz olay o dönemler bütün izleyenleri ekran başına kilitlemiş izleyiciler iki eltiye ve yufkacı Muammer'e tepki göstermişti. Aradan aylar geçtikten sonra yufkacı Muammer ve Hamide Duran yeniden ortaya çıktı. o dönem korktukları için kaçtıklarını söyleyen çift sosyal medya hesaplarından Aşk pozlarını paylaşmaya devam ediyor.

esra-erolda-yufkaci-muammer-ve-yasak-aski-hamidenin-skandal-pozlari-ifsa-oldu-colugunu-cocugunu--1

BOŞANMA DAVASI HALA DEVAM EDİYOR

ATV’de yayınlanan Esra Erol'da programında sezonun en çok konuşulan konularından biri olan Yufkacı Muammer olayı binlerce kişi ekran başına kilitlemiş iki eltinin beraber aynı adama kaçması herkesi hayrete düşürmüştü. İkisinin de ismi Hamide Duran olan eltiler yufkacı Muammer ile birlikte yaşamaya başlamış ve kocaları Esra Erol'da programına gelerek onlara aramıştı. Kısa süre sonra küçük elti Hamide Duran geri dönmeyi kabul ederken büyük Elite ise yufkacı Muammer’i çok sevdiğini ve yanında kalmak istediğini söylemişti. Hamide duran ve kocası arasındaki boşanma davası Esra Erol programı aracılığı ile açılmıştı. Çiftin boşanma davası hala devam ediyor ancak Hamide Duran sosyal medya hesabından yasak aşkı ile olan pozlarını paylaşmayı sürdürüyor.