'Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik'in tarzı ve paylaşımlarıyla zaman zaman gündem olmasına alışmıştık. Ancak bu defa dikkat çeken bir gönderme ile gündeme geldi...

'Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik'in tarzı ve paylaşımlarıyla zaman zaman gündem olmasına alışmıştık. Ancak bu defa dikkat çeken bir gönderme ile gündeme geldi...

Güzel oyuncu Geyik son dönem moda olan tek düğmeli hırkasıyla görüntülenirken ilişkisi olup olmadığına dair sorulara da Hadise ile açıklık getirdi.

Şimdiye kadar Rıza Kocaoğlu, Ozan Güven ve Serkan Sümer gibi isimlerle anılan Yüsra Geyik, "Hayatımda şu an için kimse yok. Bu işler zaten nasip kısmet" derken konuya Hadise'yi de ilginç bir şekilde dahil etti.

"Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllar oynadınız Zeliha karakterinde. İnsanlar sokakta Zeliş diye sesleniyor mu?” sorusuna “Tabii ki, onu yıkmak biraz zor sanırım. Aslında fena değil tahmin ettiğimden daha kolay alıştılar. Ama bir kitleyi Zeliş dışına çıkarmak zor çok şey. Ama daha güzel şeyler yapmak lazım ki o zihinleri tazelemek için onu yıkabilmek için uğraşıyoruz. 11 sezon inanılmaz, kendime şaşırıyorum Arka Sokaklar'la büyüdüm resmen” derken aşk konusunda ise "Şarkıcı Hadise gibi büyük konuşmak istemem" cümleleri dikkat çekti.

Arka Sokaklar'ın 'Zeliha'sı Yüsra Geyik "Şarkıcı Hadise gibi büyük konuşmak istemem. Çünkü kendisi, 'Sevgilimle fotoğrafımı paylaşmam' demişti ama paylaştı. Eğer sevgilim olursa sosyal medya hesabımdan paylaşmam. Konserimde nişan fotoğraflarımı paylaşırım" derken gülmesi ile de Hadise'yle dalga geçtiği yorumlarına neden oldu.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Arka Sokaklar'ın Zeliha'sı Yüsra Geyik, sütyensiz tarzı yaptı!