Şeyma Subaşı'nın dolandırıcı olduğu iddia edilen eski sevgilisi Meedo, uzun süren sessizliğin ardından yeni hesap açtı. Yeni hesabından “are you ready” diye soran Meedo ne açıklayacak?

Şeyma Subaşı ile yaşadığı aşkla Türkiye tarafından tanınan ancak defalarca dolandırıcı olduğu iddia edildikten sonra Geçtiğimiz günlerde sona eren Aşkın ardından sesi çıkmayan Meedo sosyal medyaya geri döndü. Instagram'da “TheMeedo” adıyla yeni bir hesap açan, Mohammed Alsaloussi “Hazır mısınız” diye sorunca kafalarda soru işareti oluştu. Türk kullanıcılar da paylaşımın altına onlarca yorum yazdı.

Magazin gündemi hala Şeyma Subaşı ve  Mohammed Alsaloussi'nin biten aşklarını konuşmaya devam ederken sadece 2 hafta içerisinde evlilik, bebek, ayrılık ve dolandırıcılık haberleri gündemi hareketlendirdi. Şeyma Subaşı ayrılık sonrasında kızı Melisa ile birlikte tatile çıkarken Mohammed Alsaloussi ortadan kaybolmuştu.

ex-eniste-meedo-yeni-hesap-acti-are-you-ready-dedi-meedo-ne-aciklayacak-seymayla-ne-ilgisi-var-4

YENİ SOSYAL MEDYA HESABI AÇTI

Kızı Melisa ile birlikte tatilde olan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda “Hayat size limon veriyorsa Limonata yapın” ifadelerini kullanmıştı. Bu paylaşımın hemen ardından sosyal medyada Mohammed Alsaloussi'ye 'themeedo' adlı bir hesap açıldı. Bu hesaptan İngilizce olarak “Hazır mısın” yazan bir mesaj paylaşıldı. Kısa süre içerisinde yaklaşık 500 bin kişi bu gönderiyi paylaşırken Türk kullanıcılar da paylaşımın altına binlerce yorum yaptı.

ex-eniste-meedo-yeni-hesap-acti-are-you-ready-dedi-meedo-ne-aciklayacak-seymayla-ne-ilgisi-var-3

EX ENİŞTE NE AÇIKLAYACAK?

Mohammed Alsaloussi'ye ait olduğu iddia edilen hesaptan yapılan paylaşım büyük heyecan uyandırdı. Ex eniştenin Şeyma Subaşı hakkında açıklama yapacağını düşünen kullanıcılar hesabı adeta beğeni ve yorum yağmuruna tuttu. Mısırlı insanına ait olduğu iddia edilen hesabın takipçisi de kısa sürede 100 binin üzerine çıktı. Ancak hesabın gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

ex-eniste-meedo-yeni-hesap-acti-are-you-ready-dedi-meedo-ne-aciklayacak-seymayla-ne-ilgisi-var-1

ŞEYMA SUBAŞI HAKKINDA AÇIKLAMA MI YAPACAK?

Şeyma Subaşı ve Mısırlı İş insanın birlikteliği magazin basınında uzun süre konuşulmuştu. Özellikle uçak kapatma olayı sosyal medyanın gündemine oturmuş Bali’de tatil yapan çift dönüşte Jet bulamayınca uçak kapatmıştı. Bu haberle birlikte sosyal medyanın gündemine oturan ikili daha sonra evlilik teklifindeki yüzükle de çok konuşulmuştu. Ancak Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi hakkında dolandırıcı olduğu yönünde iddialar da magazin gündemini çalkalanmış ve geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı sevgilisinden ayrılmıştı.