Exxen ekranlarında bizlerle birlikte olan ve 4. sezonunun merakla beklendiği Leyla ile Mecnun yeni sezon çekimleri ne zaman olacak? Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlayacak? Leyla ile Mecnun Exxen platformunda ne zaman başlayacak? 

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Leyla ile Mecnun aşkını bilmeyen yoktur. Özellikle de televizyon dizisi olarak ilk 2011 senesinde TRT1 ekranlarında yayınlanması sonrasında, aradan geçen 11 yıl akabinde şimdi de Exxen izleyicilerinin karşısına romantik komedi olarak çıkmış olan Leyla ile Mecnun dizisi yeni sezonu için start verildi. 

Exxen ekranlarında bizlerle birlikte olan ve 4. sezonunun merakla beklendiği Leyla ile Mecnun yeni sezon çekimleri ne zaman olacak? Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlayacak? Leyla ile Mecnun Exxen platformunda ne zaman başlayacak? 

İşte romantik komedi tarzında Exxen platformunda karşımıza çıkan ve 4. sezonunun yayınlanmasının merakla beklendiği Leyla ile Mecnun 4. sezon çekimleri başladığı haberini sizlere verebiliriz. 

10 yıl aradan sonra Exxen platformunda karşımıza çıkan Leyla ile Mecnun romantik dizisinin ilk 2 sezonunun yayınlanması sonrasında 3 sezonunun çekimlerinin tamamlanması akabinde Leyla ile Mecnun dizisinin çekimlerinin devam edilip edilmeyeceği, dizinin yeni bölümlerinin Eksen platformunda olup olmayacağı sorusu çok araştırılırken, Temmuz ayı ortalarında dizinin yeni bölüm ve yeni sezon çekimlerinin başlayacağı haberi ortalıklarda dolanıyordu. Ünlü gazeteci Birsen Altıntaş'ın haberine göre Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonant gibi ünlü isimlerin bir arada olduğu Exxen platformunda yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin Toplamda 6 sezon süreceği haberi verildi.

Temmuz ayı iptal

Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu Leyla ile Mecnun dizisi 4. sezon çekimlerinin ağustos ayı itibari ile başlayacağı, çekimler için Temmuz ayından vazgeçildiği öğrenildi.

2011'den bu yana çok değişti

TRT 1 ekranlarının 2011 senesinde efsanevi bir dizi olarak yayınladığı Leyla ile Mecnun dizisi Exxen platformunda 2021 yılında ilk 2 sezonunun yayınlanması sonrasında devam edip etmeyeceği konusu merakla araştırılırken, doğar doğmaz kaderlerinin bir yazıldığı Leyla ile Mecnun 4. sezon çekimleri ve ne zaman yayınlanacağı sorusunun yanıtı Böylelikle yanıtını bulmuş oldu.

Ayrılıklar çok konuşuluyor

Exxen platformunda çok ünlü isimlerin bir arada yer aldığı Leyla ile Mecnun dizisinden şok bir ayrılık haberi izleyiciyi üzdü. Burak Aksak tarafından senaryosunun yazıldığı Leyla ile Mecnun dizisinden Nurten karakterinin diziden ayrılması ve Nalan kurukil'in diziye veda etmesi izleyicide hayal kırıklığı yaşattı . Sosyal medyadan açıklanan Leyla ile Mecnun Nurten karakterinin ayrılığı Hoşça kal Nurten güzel anılarımız oldu şeklindeki paylaşım ile belirtildi.