Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah, Dilan Çiçek Deniz'e sıktı artık dedi!

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini canlandıran ve diziden ayrılması ile tartışma yaratan Farah Zeynep Abdullah sosyal medya hesabından yine soru cevap etkinliği yaptı. Hayranlarından gelen soruları cevaplayan güzel ismin bir soruya verdiği yanıt tartışma yaratan cinstendi.

Dilan Çiçek Deniz geçtiğimiz günlerde Twitter'da bir akım başlatmış ve kısa sürede pek çok ünlü isim bu akıma uymuştu. Twitter'da bir takipçisinin "Kimsede olmayan Dilan Çiçek fotoğrafı aranıyor" tweetine anlık çektiği bir fotoğrafı atan Dilan Çiçek Deniz'in bu akımı kısa sürede diğer ünlü isimlere yayılmıştı.

Dilan Çiçek'in bu akımına Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu, Hazal Subaşı, Burcu Özberk, Kubilay Aka gibi bir çok ünlü isim kendisinden istenilen fotoğrafları göndermişlerdi.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karkaterini canlandıran ve diziden ayrılarak magazinci Birsen Altunbaş ile tartışmaya giren Farah Zeynep Abdullah Instagram hesabından soru cevap etkinliği yaptı.

Hayranlarından gelen soruları yanıtlayan Farah Zeynep "Kimsede olmayan Farah Zeynep Abdullah PP'si isterim" diye gönerilen bir mesajı "GÖNDERMİCEM! Bu muhabetti sevmedim sıkıcı" diye yanıt verdi.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Farah Zeynep Abdullah'ın bu yanıtı Dilan Çiçek Deniz'e olmasa da sosyal medyada, "bu yanıt akımın sahibi Dilan Çiçek Deniz'e" diye yorumlaranarak başarılı oyuncu yeni bir tartışmanın içine daha çekildi.

"SERENAY SARIKAYA OLABİLECEKKEN..."

Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz senelerde oldukça başarılı bir çıkış yakalamış hem güzelliği hemde oyunculuğu ile adından söz ettirmişti. Ancak ünlü ismin daha sonraları menajer azizliğine uğradığı iddia edilmişti.

Farah Zeynep Abdullah son yıllarda ilk olarak sevgili seçimleri ile eleştirilmeye başlanmıştı. Güzel oyuncu için parladığı dönemler "Serenay Sarıkaya'yı sollayabilecekken neden bu hale geldin" yorumları yapılmıştı.