Fenerbahçe, Süper Lig’de 30. haftada Gençlerbirliği ile sahasında karşılaştı ve 2-1 mağlup olarak şampiyonluk yolunda büyük bir yara aldı.

Fenerbahçe, Süper Lig’de 30. haftada Gençlerbirliği ile sahasında karşılaştı ve 2-1 mağlup olarak şampiyonluk yolunda büyük bir yara aldı. Fenerbahçe’de maçın VAR hakemi olan Mete Kalkavan’a olan tepki ise çok büyüktü. Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, “FETÖ’cü zihniyet bilerek Fenerbahçe taraftarının sinir uçlarıyla oynayıp, insanları sokağa döküp kaos yaratmak istiyor” dedi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da futbolu sevdiğini bildiklerini ifade ederek, futbolda temizlik istediklerini söyledi.Mete Kalkavan’ın aile ilişkileri açıklansın


Baki, Gençlerbirliği’nin ikinci golünün ofsayt olduğunu söyledi ve VAR hakemi Mete Kalkavan’ın aile ilişkilerinin açıklanması gerektiğini ifade etti. Baki, Kalkavan üzerinden FETÖ imasında bulunarak “FETÖ’cü zihniyet bilerek Fenerbahçe taraftarının sinir uçlarıyla oynayıp, insanları sokağa döküp kaos yaratmak istiyor. Bu kadar net konuşuyorum. Fenerbahçe camiası daha önce iki kere operasyon yedi. Fenerbahçe iyidir, kötüdür o futbolseverlerin yorumu. Ama sen yediğin gol ofsaytsa saymayacaksın, golse vereceksin.” dedi.

Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi! Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi!

Baki, VAR hakemi Kalkavan’ın Galatasaray maçında da hakem olduğunu belirterek, “Bugünkü VAR operatörü, birkaç hafta önce oynanan maçta bizim yine ofsayt diye golümüzü iptal eden kişi. Bu kişinin kim olduğunun araştırılmasını devletimizden istirham ediyorum. VAR hakeminin aile ilişkilerinin ve geçmişinin açıklanmasını istiyoruz. Açıklanmazsa zaten biz açıklayacağız. Operatörlerin içinde çalışanların kim olduğunu, firmayı çok iyi buluyoruz. Hem Galatasaray maçında hem burada karşımıza çıkan kişi hakkında gereken yapılmalıdır. Türk futbolunun iyi yere gitmesi için bu yapının silkelenmesi, yeni bir düzenin kurulması gerekiyor.” ifadesini kullandı.