Haftanın başı pazartesiden başlayıp cumaya kadar 5 yarışmacının eğlenceli bir bir şekilde adeta hijyeni sunduğu Temizlik Benim İşim 19 Ekim 23 Ekim yarışmacıları daha şimdiden çok aranmaya başlandı . Temizlik Benim İşim yeni hafta yarışmacıları kimdir so

Haftanın başı pazartesiden başlayıp cumaya kadar 5 yarışmacının eğlenceli bir bir şekilde adeta hijyeni sunduğu Temizlik Benim İşim 19 Ekim 23 Ekim yarışmacıları daha şimdiden çok aranmaya başlandı . Temizlik Benim İşim yeni hafta yarışmacıları kimdir sorunuzun cevabı ile birlikte Temizlik Benim İşim 19 Ekim 23 Ekim yarışmacıları detayları haberimizdeTemizlik Benim İşim yeni hafta yarışmacılarıTemizliği hijyeni bizlere en eğlenceli şekilde sunanTemizlik Benim İşim 19 Ekim 23 Ekim yarışmacıları belirlendi 19 Ekim 23 Ekim temizlik Benim işim yarışmacıları kimler . Hafta içi her gün saat 14.00 itibarı ile FOX TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim yarışma programı bölümlerini Fox TV ekranlarından ister HD olarak izleyebilir isterseniz fox.com.tr den eşzamanlı olarak izleyebilirsiniz . Lekelerin düşmanı Kadir Ezildi ile Temizlik Benim İşim fragmanıyla karşımıza çıkan Fox TV ekranlarının sevilen yarışması Temizlik Benim İşim'de Mikroplar bile adeta gülmekten kırılıyor . Temizlik Benim İşim yeni hafta yarışmacıları henüz belirlenmedi . FOX TV'de Uzunca bir süredir devam eden Temizlik Benim İşim 19 Ekim 23 Ekim yarışmacıları açıklanır açıklanmaz haberimiz güncellenecektir. “En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak.  Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak. Temizlik Benim İşim FOX'ta!Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi kimdir?

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?


24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen!

Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…