Fox Tv dizi kıyımına bu sefer bomba dizisiyle devam ediyor. Burcu Özberk ve İlhan Şen'in başrolünde yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi final yapıyor!

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi final yapmaya hazırlanıyor!

Güney Kore uyarlaması dizi eğlenceli ve farklı konusundaki ilk bölümleri ile büyük beğeni toplamıştı. Öyle ki reytinglerde bir yaz dizisine göre çok büyük oranlar almıştı. Ancak dizisi daha sonra orjinal senaryodan o kadar kötü bir şekilde saptı ki dizi seyircisini bir daha dönmemek üzere kaybetmişti.

Aşk Mantık İntikam dizisinin temel izleyici fan grubu ise dizilerini izlemeye devam ederek diziy, finladen kurtarmış ve reytinglerde yerini üst sırala olmasa da sabitmişti. Diziden ayrılan Birgül Ulusoy geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklaması ile büyük bir tartışma çıkarmıştı. Dizinin fan grubu oldukça kötü olan senaryodan ötürü nefret besledikleri Melisa Döngel'e bu açıklamayla hedefe koymuş ve genç oyuncuya nefret ve hakaret okları iyice saplanmıştı.

Aşk Mantık İntikam dizisi değişen ve her yönden kötü çok kötü olan senaryosuna rağmen fandomları ile ayakta kalmayı sürdürmüştü. Dizi geçtiğimiz hafta yıllar atlamış ve çocuklu bölümlere gelmişti. Bu bir yaz dizisini final havası demek olarak yorumlanmıştı.

FİNAL BİLETİ KESİLDİ!

Fox Tv öğrenilenere göre Aşk Mantık İntikam dizisinin biletini çoktan kesti ve beklemeye geçti. Kanal yönetimi sırada bekleyen ve çekilmesi hazırlanan diziler sornası dizinin fişini çekecek. Şu an için reytingleri düşük seyreden Kanunsuz Topraklar, El Kızı ve Aşk Mantık İntikam dizilerini sırayala final yapmaya hazırlanan kanal yeni dizileri geldikçe bu dizilerden birinin fişini çekecek. Aşk Mantık İntikam dizisinin de bu kapsamda yeni dizilerin tutması halinde final haberinin elinin kulağında olacağı bekleniyor.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Ancak kanalın yayın günü stratejisi düşünlürse yeni iddialı dizilerinden Mahkum dizisinin durumu yanlış gün seçimi nedeniyle pek parlak görülmüyor. Perşembe akşamı Camdaki Kız dizisine rakip olması imkansız olan Mahkum Salı günü kanalın tek tutan yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yerine konulursa bu sefer Evlilik Hakkında Her Şey dizisi final yapması çok muhtemel. Mahkum dizisini herkes Pazar akşamı Yargı'nın karşısında beklerken kanalın Perşembe kararı büyük bir saçmalık olarak nitelendirilebilir. Yargı'nın düşen reytinglerini kazanmak yerine yanlış gün seçimi bakalım nelerin sorumlusu olacak..