Dijital içerik platformu Gain TV yeni dizis Hamlet afişi yayınlandı! Dizi yurtdışı başarısı ile değil Türkiye'de afişi ile gündem oldu!

İçerikleri ile dikkat çeken Gain'de merakla beklenen Hamlet afişi yayınlandı. Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan'ın başrollerinde yer aldığı dizinin afişi altında yaşanan tartışmalar gündem oldu.

Hamlet dizisi  yüzlerce dizi arasından Türkiye'yi temsil etmeye hak kazandı!  Avrupa'nın dizilere adanmış en büyük festivali Series Mania'nın Uluslararası Yarışma bölümüne seçilen 8 diziden biri olan HAMLET, festivalde Türkiye'yi temsil eden ilk dizi olarak büyük bir başarıya imza attı. Ancak dizi başarısı ile değil afişi ile gündem oldu.

Dizinin afişinde Elit İşcan çıplak bir halde uzanırken mahrem yerlerini bir yılan kapatıyor. Arkasında da Erdal Beşikçioğlu yer alıyor.

Bu afişe gelen yorumlardan bazıları "bu ne ahlaksızlık?" derken bazıları da "Kadın bedenini metalaştıran iğrenç bir afiş" diye yazdı.

Gelen bu yorumlara ise oyuncu Ercan Özdal "Kişinin bakışı ile ilgili.. Estetik bakan sanat görür, cinsiyetçi bakan kendisapıklığını.. Fotoğraftaki mahremi örten yılan misalisiniz.. Çocuk istismarı tag'lerinde egonuzu tatmin edin" diye cevap verdi.

HAMLET dizisi nereden ne zaman izlenir?

Peki Hamlet nereden nasıl izlenir? Gain ücreti ne kadar?

Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan'ın başrolünde oynadığı Hamlet dizisi Gain'de sonbaharda izlenebilecek.