Peride Celal'in romanından uyarlanan Gecenin Ucunda dizisi final tehlikesi altında. Sevilen yapım ekranlara veda mı edecek? İşte diziye dair son dakika gelişmeleri ve final iddiaları haberimizde yerini aldı.

Star TV'de ekrana gelen Gecenin Ucunda dizisinin son hali gündem oldu. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinin başrolde oynadığı dizi, ilk bölümleriyle heyecanlandırmıştı. Sonrasında ise beklentileri karşılamamaya başladı. Peki ya sevilen yapımdaki son durum nedir? Dizinin gidişatı pek de iyi gözükmemekte.

Gecenin Ucunda Final Yapabilir

Gecenin Ucunda dizisi final yaparak yayın hayatına veda edebilir. Sırf bu riskten ötürü diziyle ilgili çeşitli ifadelere yer veriliyor. Son zamanlara damgasını vuran dizinin final ihtimali üzerinde durulmakta. Hikaye hiçbir şekilde duraksamadı ancak reyting sonuçları dizinin finaline bir şekilde etki edeceğe benziyor.

Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları… Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları…

Final Tarihi Belirlendi mi?

Yapımcı şirket veya kanaldan henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Total, AB ve ABC1'deki reyting sonuçları ilk 10'a girmekte zorlanıyor. Dolayısıyla dizinin çok fazla seçeneği de kalmadı. Bu seçenekler arasında ya final ya da yayın günü değişikliği durmakta. Rakipleri ile reyting mücadelesinde istediği sonucu alamadığı için dizinin farklı bir günde yayınlanması ayrı bir opsiyon olarak karşımıza çıkıyor. 

Kadir Doğulu Çağrıda Bulunmuştu

Öte yandan Kadir Doğulu, yaptığı açıklamada çağrıda bulunarak izleyicilerden diziyi televizyondan izlemeleri ve destek olmaları konusunda çağrıda bulunmuştu. Bu açıklaması tam anlamıyla karşılık bulmadı ancak sosyal medya desteğinin ne kadar kuvvetli olduğunu görüyoruz. Instagram ve Twitter'da diziyle ilgili yapılan binlerce paylaşım bunu kanıtlıyor.