2021 Gelinim Mutfakta sezon finali ne zaman? gelinim mutfakta sezon finali büyük ödül ne olacak? Kanal D'nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

Kanal D'de hafta içi her gün Seda Sayan'ın sunumu ile ekranlara gelen gelinim mutfakta yarışmasında sezon finali yaklaşıyor. Gelinim Mutfakta bu yıl sezon finali biraz farklı olacak çünkü büyük ödül verilecek. Geçtiğimiz haftalarda başlayan final bölümleri hala devam ederken yarışmacılar arasında başabaş bir mücadele sürüyor. Peki gelinim mutfakta sezon finali 2021 ne zaman olacak? Gelinim Mutfakta sezon finali Büyük ödül ne?

Kanal D'de izlenme rekorları kıran yarışma programı Gelinim Mutfakta Seda Sayan'ın sunumu ile bu sezon reytinglerde güzel bir başarı elde etmişti. Ancak ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan geçtiğimiz günlerde başka bir programla anlaşma yapılınca gelinim mutfakta yarışması için de yolun sonu görünmüştü. Peki Gelinim Mutfakta 2021 sezon finali ne zaman olacak? Gelinim Mutfakta ne zaman bitiyor? Gelinim Mutfakta sezon finali Büyük ödül ne 2021?

gelinim-mutfakta-2021-sezon-finali-ne-zaman-gelinim-mutfakta-ne-zaman-bitiyor-buyuk-odul-ne-2

KANAL D GELİNİM MUTFAKTA SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Kanal D ekranlarında 2018 yılından bu yana yayınlanan önce Fatih Ürek ardından Onur Büyüktopçu'nun ve şimdi de Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelen gelinim mutfakta veda etmeye hazırlanıyor. Gündüz kuşağında ki rakiplerine rağmen reytinglerde üst sıralara yükselmeyi Başaran yarışma programının sezon finali tarihi açıklandı. Gelinim Mutfakta sezon finali 2 Temmuz 2021 Cuma günü yapılacak.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

gelinim-mutfakta-2021-sezon-finali-ne-zaman-gelinim-mutfakta-ne-zaman-bitiyor-buyuk-odul-ne-3

2021 GELİNİM MUTFAKTA SEZON FİNALİ BÜYÜK ÖDÜL NE?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 4 gelin yemek yaparak mutfakta hünerlerini sergilerken kayınvalideler ise puanlama yapıyor. Seda Sayan'ın verdiği puanlarla da günün birincisi çeyrek altının sahibi ve aynı zamanda haftanın finalinde 5 bilezik Ödülünün sahibi belirleniyor. Her gün çeyrek altın kazanan haftanın finalinde ise 5 bilezik ödülü için aday olan yarışmacılar sezon finali bölümünde büyük ödülün sahibi olacak. Bu sezonu birinci olarak tamamlayan yarışmacı sezon finalinde Büyük ödül alacak. Peki gelinim mutfakta 2021 sezon finali Büyük ödül ne? Gelinim Mutfakta sezon finalinde bir olmaya hak kazanan yarışmacı 20 bilezik kazanacak.