İrem Derici baltayı taşa vurdu! Gece yarısı bangır bangır müzik açtı, güvenlik kapısına dayandı, polis geldi

İrem Derici evinde gece gece bangır bangır müzik açınca o ünlü isim ayağa kalktı. Bütün siteyi ayağa kaldıran İrem Derici'den şikayetçi oluyorlar.

Dizi Haberleri 01.07.2021 - 13:27 01.07.2021 - 13:27 Volkan Arık

Müzik dünyasının sivri dilli ismi İrem Derici bu defa baltayı taşa vurdu. Dün gece saatlerinde evinde bangır bangır müzik açan ve bütün siteyi rahatsız eden İrem Derici'den şikayetçi oluyorlar. Aynı zamanda İrem Derici ile aynı sitede yaşayan başka bir ünlü isim daha sosyal medyadan şikayetini dile getirdi.

Magazin basınında sık sık söylediği cümlelerle gündem olan İrem Derici Bu defa bambaşka bir konu ile gündeme geldi. Ünlü şarkıcı dün akşam evinde adeta Bangır Bangır müzik açık bütün siteyi rahatsız etti. Güvenlikler kapısına kadar dayandı ancak İrem Derici kapıyı açmadı. Aynı sitede oturan Lerzan Mutlu ise İrem Derici hakkında Şikayetini sosyal medya hesabından dile getirdi.

irem-derici-baltayi-tasa-vurdu-gece-yarisi-bangir-bangir-muzik-acti-guvenlik-kapisina-dayandi-1

GÜVENLİK KAPISINA KADAR DAYANDI

Sosyal medya hesabından Sabah saatlerinde bir paylaşım yapan şarkıcı Lerzan Mutlu İrem Derici ile ilgili Şikayetini dile getirdi. Lerzan Mutlu yaptığı paylaşımda İrem Derici'ye seslenirken bangır bangır müzik sesinden rahatsız olduklarını ve uyuyamadıklarımı söyledi. Ayrıca WhatsApp'tan ünlü şarkıcıya yazdığını söyleyen Lerzan Mutlu görüldü atıp cevap vermediğini güvenliğin kapıya dayanmasına rağmen kapıyı açmadığını söyledi.

irem-derici-baltayi-tasa-vurdu-gece-yarisi-bangir-bangir-muzik-acti-guvenlik-kapisina-dayandi-2

POLİS ÇAĞIRMAK BANA YAKIŞMAZ

İrem Derici ile aynı binada oturan ve çapraz dairelerde bulunan Lerzan Mutlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın devamında ise “Bana yakışır mı polis çağırmak komşuma, yakışmaz. Ama ne zorluyorsunuz bu ne ya, delireceğim. Hala susmadı müzik.” ifadelerini kullandı. Lerzan Mutlu bir story daha atarak, “Asla uyuyamıyoruz bütün ev uyanık diskonun bitmesini bekliyoruz. Oturduk güvenlik zili çalıyor kimse oralı değil nokta ve ezan okunuyor biz uyanık müzik son ses” dedi.

irem-derici-baltayi-tasa-vurdu-gece-yarisi-bangir-bangir-muzik-acti-guvenlik-kapisina-dayandi-3

SABAHA KADAR MÜZİK DEVAM ETTİ

Lüks sitede yaşanan olayda İrem Derici bir türlü müziği kapatmayınca sabaha kadar isyan etmeye devam eden Lerzan Mutlu, son paylaşımında ise “Müzik hala açık çıldıracağım. Ben böyle saygısızlık görmedim. Saat 06.45” yazdı.

irem-derici-baltayi-tasa-vurdu-gece-yarisi-bangir-bangir-muzik-acti-guvenlik-kapisina-dayandi-4

irem-derici-baltayi-tasa-vurdu-gece-yarisi-bangir-bangir-muzik-acti-guvenlik-kapisina-dayandi-5

Gelişmelerden Haberdar Olun

@