Show TV ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta bugünkü puan durumu merakla araştırılıyor. Bugün sevilerek izlenilen ve Seda Sayan'ın sunumuyla bizlerle birlikte olan yarışmada kimin birinci olduğu ve çeyrek altının  kimi kazandığı konusunda ki d

Show TV ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta bugünkü puan durumu merakla araştırılıyor. Bugün sevilerek izlenilen ve Seda Sayan'ın sunumuyla bizlerle birlikte olan yarışmada kimin birinci olduğu ve çeyrek altının  kimi kazandığı konusunda ki detaylar sizlerle. 5 bilezik kazanmaya bir gün kala gelinlerin kıyasaya mücadelesi devam ederken, işte Seda Sayan'ınn sunumuyla bizlerle olan Gelinim Mutfakta 25 Şubat hangi gelin birinci oldu, çeyrek altını kim aldı detayları sizlerle...

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Puan Durumu! Gün Birincisi Kim Oldu?


Gelinim Mutfakta her yeni bölümünde oldukça eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Yayınlanan son bölümünde de hem eğlenceli hem de stresli anlar olduğu gözlerden kaçmamıştır. Seda Sayan sunumunda devam eden programda her hafta beş bilezik verilmektedir.

Gün birincileri ise program tarafından verilen çeyrek altınların sahibi olmaktadır. Yarışmacılar çeyrek altınların ve bileziklerin sahibi olabilmek adına kıyasıya mücadele etmektedir. Programı kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler verecek olduğumuz yöntemler sayesinde en heyecanlı anları ekranlarında görebileceklerdir.

Gelinim Mutfakta Yeni Bölümü Ne Zaman?


Yayını canlı canlı izlemek isteyenler Gelinim Mutfakta yeni bölümleri hafta içi günlerde Kanal D ekranlarından takip edebilmektedir. Sabah kuşağı denince akla ilk gelen isimlerden olan Seda Sayan sunumu ile keyiflerin maksimumlara gelmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz bölümde kaynanalarla karşılıklı olarak oynayan Sayan, izleyenlerin yüzünü güldürmüştür.

Programı kaçırmak istemeyenlerdenseniz hafta içi her gün Kanal D ekranlarına bekleniyorsunuz. Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta yayın saati ise 13:00 şeklindedir. Oldukça heyecanlı bir yerde sona eren program yarın yine aynı saatlerde ekranlara gelecektir. Canlı yayını kesintisiz olarak televizyonlarınızdan izleyebildiğiniz gibi internet üzerinden de izleyebilirsiniz. Kanal D resmi internet sitesi canlı yayın özelliği sayesinde yayınlarının tamamını online olarak verebilmektedir.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm


Gelinim Mutfakta son bölüm gelişmeleri izleyenlere farklı duygular yaşatmıştır. Fatma Hanım’la birlikte gözyaşlarına boğulanlar sonrasında eğlenceli anlar yaşanmasıyla birlikte bir anda hal değişimine uğramıştır. Fatma Hanım, gelini Esra’dan destek almasına karşın gelini yine de diğer kaynanalar tarafından eleştirilmiştir. İlerleyen bölümlerde ikilinin arasında neler yaşanacağı merak edilmektedir.

Seda Sayan’ın konuya müdahale etmesinden sonra durum tatlıya bağlanmıştır. Yarışma geçilmesinden sonra heyecan dorukta yaşanmıştır. Geçtiğimiz bölümlerde Esra yine yayına bomba gibi düşmüştür. Eşi Fatih tarafından araba hediye edilen Esra bu kez de sevinç gözyaşlarına boğulmuştur. Fatih Bey diğer gelin adayları tarafından da ciddi derecede kıskanılmıştır. Peki bölüm sonunda birinci kim oldu?

Gelinim Mutfakta Gün Birincisi Kim Oldu?


Hafta boyunca merak edilen konular arasında Gelinim Mutfakta gün birincisi bulunmaktadır. Gün birincisi gelinlerin yapmış olduğu yemekleri kaynanaların tatması sonrasında belirlenmektedir. Puanlamalar hem kaynanalar hem de Seda Sayan tarafından yapılmaktadır. Kaynanalar kendi gelinlerinin yapmış olduğu yemekleri bilmedikleri için ortaya eğlenceli görüntüler çıkmaktadır.

Seda Sayan ve kaynanalar tarafından tadılan yemekler sonrasında puanlanmaktadır. Puanlama sonrasında en yüksek puan kime gitti ise o gelin günün birincisi olarak çeyrek altının da sahibi olmaktadır. Geçtiğimiz bölümde birinci olan Esra yeniden birinci olarak dengelerin alt üst olmasına neden olmuştur. Elindeki küçük altın sayılarını da artıran Esra, hafta birinciliğine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Gelinim Mutfakta Güncel Puan Durumu


Gün birincilerinin belirlenmesinden sonra Gelinim Mutfakta puan durumu anlık olarak değişmektedir. Puan durumunun en son gün değerlendirmesi ise o haftanın birincisinin kimin olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Tabi bunun için puan durumlarının Seda Sayan tarafından açıklanması beklenmektedir. Merak edenler için en güncel olan puan durumunu derledik.

Yeni açıklanan puan durumuna göre Esra 18 puan elde ederek birinciliğin de sahibi olmuştur. Esra’nın hemen arkasından 14 puanın sahibi olan Zeynep gelmektedir. 10 puanla üçüncü olan Ayten’i 9 puanla dördüncü olan Aysun izlemektedir. Ancak puan durumları her gün güncellenmektedir. Gelinlerin özellikle malzemeleri unutmaları ya da kasti olarak katmamaları Seda Sayan tarafından veto yemelerine neden olmaktadır. Yarışmada böylelikle heyecan her daim doruk noktalardadır.