Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan gelinim mutfakta yarışmasında yepyeni bir hafta daha başlıyor. Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 puanları ve puan durumu sonuçları ekran başında izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Yepyeni bir haftaya daha başlayan yarışma programında bugün yeni bir yarışmacı maratona katılacak. Peki Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında Nursel Ergin'in sunumuyla yayınlanan gelinim mutfakta yarışmasında yeni bir hafta daha başladı. Haftanın ilk gününde gelinler yine yüksek puanlar alabilmek için günün yemeğini eksiklik çıkarmaya çalışıyor. Gelinler arasında rekabetin hız kesmeden devam ettiği yarışma programında kayınvalideler de kendi gelinlerinin tabağını bularak yüksek puanlamalar yapmak için mücadele ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 puan durumu belli oldu mu? Gelinim Mutfakta 4 Nisan kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 puanları ve günün birincisi haberimizde…

Yeni bir hafta daha başlıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasının formatına göre 4 yarışmacı hafta içi her gün mutfağa giriyor hem günün birinciliği hem de haftanın birinciliği için mücadele ediyor. Günün birincisi olan yarışmacıya bir çeyrek altın ödülü verilirken haftanın finalinde kazanan yarışmacı ise 5 bilezik ödülü veriliyor. Gelinim Mutfakta'da bu hafta da büyük ödül için rekabet başladı. Bugünden itibaren alınacak puanlar haftanın finalinde gelinlerin kaderini belirleyecek.

Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 puanları

Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 puanları ekran başında izleyiciler tarafından da merakla takip ediliyor. Haftanın ilk gününde gelinler haftaya iyi başlamak için yemeklerini eksiksiz olarak çıkarmak istiyor. Kayınvalideler ise kendi gelinlerini bulmak ve yüksek puanlar vermek için mücadele ediyor. Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 puan durumu şöyle oldu:

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Miyase: 22 puan

Yeşim: 18 puan

Öykü: 14 puan

Damla: 9 puan

Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu, çeyrek altını kim kazandı gibi soruların yanınıza belli oldu. Bugün çeyrek altının sahibi Miyase oldu.