Gelinim Mutfakta yarışması kaynanalarından Nuray Savaş kimdir? Kayınvalide Nuray Savaş ne iş yapıyor? Nuray Hanım ve gelin Ebru hakkında tüm bilgiler haberimizde

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Gelinim Mutfakta dün yeni sezon ilk bölümü ile ekranlara geldi. Gelinim Mutfakta yine iddialı kaynanalar ve iddialı gelinler ile bomba bir sezon olacağını gösterdi.

Gelinim Mutfakta yeni sezon kayınvalidelerinden Nuray Savaş merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta yeni kayınvalidelerin Nuray Savaş aslında ekrana yabancı bir isim değil. Gelinim Mutfakta izleyicileri kaynana Nuray Hanımı nereden hatırlıyor hemen söyleyelim.

Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacılarından kayınvalide Nuray Savaş, Ebru'nun kaynanası olarak gelini Ebru ile birlikte altınları toplamaya çalışacak. Kaynana Nuray Savaş daha önce de bir başka yarışma programında boy göstermişti.

Nuray Savaş daha önce de yine bir gelin kaynana yarışmasında kamera karşısına geçmişti. Star TV'de yayınlanan Asuman Karause'nin sunumu ile ekrana gelen Sevgili Dünürüm yarışmasında Nuray Savaş yer almıştı.

Nuray Savaş kimdir?

Asuman Krause'nin sunumuyla ekranlara gelen Sevgili Dünürüm'de daha önce yarışan Nuray Hanım, yarışmada 5 hafta boyunca birinciliği kaptırmamıştı. Nuray Hanım şimdi de bu başarısını Gelinim Mutfakta'da da südürmeye iddialı.