Kanal D ekranlarında yayınlanan gelinim mutfakta yarışmasının haftanın finali bölümünde büyük olaylar yaşanıyor. Peki, Gelinim Mutfakta Miyase’ye Ne oldu? Gelinim Mutfakta Miyase’nin başına ne geldi?

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Nursel Engin’in sunduğu ve Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta'da olaylı final günü başlıyor. Bugün yarışmanın iddialı isimlerinden Miyase’nin başına gelenler izleyicileri endişelendirdi. Yeni bölüm fragmanını izleyen Miyase’nin başına ne geldi? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Gelinim Mutfakta Miyaseye ne oldu? Gelinim Mutfakta Miyase sağlık durumu nasıl?

Gelinim Mutfakta Miyase kimdir?

Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında iddialı isimlerden olan Miyase merak ediliyor. Özellikle yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile birlikte gelinim mutfakta Miyase kimdir sorusunun yanıtı da yoğun şekilde araştırılmaya başlandı. Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olan Miyase aslen Amasyalı. Gelinim Mutfakta Miyase Türkel Ailesiyle birlikte hayatına İstanbul'da devam ediyor ve otomotiv sektöründe çalışıyor.

Gelinim Mutfakta Miyase’ye oldu? Miyase’nin başına ne geldi?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve reyting rekorları kıran Fenomen yarışma gelinim mutfakta haftanın finali bölümünde korku dolu anlar yaşanıyor. Yarışmanın iddialı isimlerinden Miyase mutfakta talihsiz bir kaza geçiriyor. Bunun üzerine Mutfaktaki yarışmacılar hemen arkadaşlarımın yardımına koşuyor. Miyase'nin geçirdiği kaza ile birlikte hem kayınvalideler hem de set çalışanları büyük endişe duyuyor. Miyase’nin son durumu ise yeni bölüm başladıktan sonra ortaya çıkacak.