Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı? 18 Şubat gelinim mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta haftanın finali yine heyecanla Takip ediliyor. İşte haftanın finali bölümünde yaşananlar…

18 Şubat Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 kim elendi? Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan yarışmayı ilgi ile takip eden izleyiciler bu başlıkları araştırıyor. Gelinim Mutfakta'da haftanın finali bölümü yine heyecanlı geçiyor. 5 bilezik ödülünün sahibi olmak isteyen Gelinler adeta birbirleriyle kıyasıya yarışırken Miyase fenalaşıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 kim kazandı? Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? 18 Şubat gelinim mutfakta bu hafta kim elendi?

Televizyon ekranlarının en uzun soluklu yarışma programları arasında yer alan ve şu anda Nursel Engin’in sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta'da haftanın finali başlıyor. Birbirinden iddialı 4 gelin yarışma programında mutfağa giriyor ve en yüksek puanları alabilmek haftanın birincisi olabilmek için mücadele ediyor. Bu haftaya en iyi başlayan yarışmacı ise Yeşim oldu. Haftanın ilk 3 gününde haftanın birincisi olan Yeşim dün birinciliğini Miyase’ye Kaptırdı. Peki, g Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı? 18 Şubat gelinim mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 haftalık puan durumu ve merak edilenler haberimizde…

gelinim-mutfakta-18-subat-2022-haftanin-finali-kim-kazandi-18-subat-gelinim-mutfakta-kim-elendi-3

Miyase Yeşim arasında büyük rekabet

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Gelinim Mutfakta'da Miyase ve Yeşim arasında büyük rekabet yaşanıyor. Yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alan Yeşim bu haftaya oldukça iyi başladı ve ilk 3 gün günün birincisi olarak çeyrek altın ödülü kazanmayı başardı. Miyase ise dün en yüksek puanları alarak günün birincisi oldu. Yani bu sonuçlara göre haftanın birinciliği Miyase ve Yeşim arasında gidip gelecek gibi görünüyor. Özellikle bugün yapılacak olan puanlamalar yarışmacılar için çok önemli.

Gelinim Mutfakta Miyase neden fenalaştı?

Ancak Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 fragmanı yayınlandı ve Miyase’nin fenalaştığı görülüyor. Fragmanını izleyen izleyicileri sen Miyase’nin başına ne geldi sorusunun yanıtını araştırıyor. Başarılı yarışmacının kısa süreli bir tansiyon problemi yaşadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 haftanın birincisi merakla bekleniyor. Bugün yapılacak olan puanlamanın ardından gelinim mutfakta haftalık puan durumu belli olacak ve en yüksek puanları alan yarışmacı bu hafta 5 bilezik ödülü sahibi olacak. Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 kim kazandı sorusunun yanıtını belli oldu. Bugün bilezikleri Yeşim kazandı ancak kabul etmedi. Miyase'nin bugün yarışamadığını söyleyen Yeşim bilezikleri almanın adil olmadığını belirterek hakkını geri çevirdi. 5 bilezik ödülü ise haftaya devretti. 

gelinim-mutfakta-18-subat-2022-haftanin-finali-kim-kazandi-18-subat-gelinim-mutfakta-kim-elendi-2

Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 kim elendi?

Her hafta bir kazanan olduğu gibi bir de elenen olan yarışma programında bugün elenen yarışmacı da merak ediliyor. Gelinim Mutfakta'da hafta boyunca en düşük puanları alan yarışmacı Bugün haftanın finali bölümünde veda edecek. Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 kim elendi sorusunun yanıtını ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşacağız...