Gönül Dağı dizisinin yeni bölümüne dair güncel gelişmeler aktarıldı. 1 Nisan Cumartesi günü dizinin yeni bölümü yayınlanacak mı? TRT 1 dizisinde son dakika gelişmeleri ve bununla birlikte dizide yaşanması muhtemel olaylar yazımızda...

Gönül Dağı dizisi, geçtiğimiz hafta ekrana gelmemişti. İzleyiciler bu yüzden yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Güncel olarak merak edilen bu soruya yanıt verelim. İzleyicilerin merak ettiği Gönül Dağı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 1 Nisan Cumartesi günü diziyi seyredebilecek miyiz?

Gönül Dağı Ne Zaman Yayınlanacak?

Gönül Dağı yeni bölümü 1 Nisan 2023 tarihinde ekrana gelecek. Her hafta Cumartesi yayınlanan dizi, özel günlerde ekrana gelemeyebiliyor. Türkiye - Ermanistan maçı olduğu için dizinin yeni bölümünü seyredememiştik.

gönüldağıdizisi

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

91. Bölümüyle Ekrana Gelecek

Dizinin son olarak 90. bölümü yayınlanmıştı. Bu hafta ise 91. bölümünü izleyeceğiz. Bakalım yeni bölümde bizleri hangi heyecanlı olaylar bekliyor hep birlikte göreceğiz. Detayları ve çok daha fazlasını sizler ile paylaşıyor olacağız.