Büyük ilgiyle izlenen Gönül Dağı dizisi ikinci kez sezon finali ile ekranlara ara verdi...

Büyük ilgiyle izlenen Gönül Dağı dizisi ikinci kez sezon finali ile ekranlara ara verdi. Birçok dizi oyuncusu gibi Gönül Dağı ekibi de yaz tatili sonrası Ağustos ayında yeniden dizi çekimlerine kaldıkları yerden devam edecekler. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde tam bir aile yapısını ele alan dizi setinde de gerçek mana da sıcak bir aile ortamı oluşturulmuş durumda.
Karakterleri ve konuları ile tam bir bozkır insanını tanımlayan dizi, milyonlarda izleyici kitlesi ile her Cumartesi akşamı reytinglerde birinci sıraya yerleşmeyi başarıyor. Taner karakteri ile dizinin başrol oyuncularından biri olan Berk ata, sezon finali öncesi Ramazan karakterine ilişkin açıklamaları ile dikkat çekti.

‘Ramazan Karakteri Eğlenceli ve Farklı’

Gönül Dağı'nın Taner'i Berk Atan bakın kimin yeğeni çıktı! Meğer podyumlarda fırtınalar estiren o
Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu ile hayranlarının sorularını yanıtladı. Berk Atan, Ramazan karakterinin diziye kattığı eğlenceli yönü nedeniyle böyle bir karakteri kendisinin de canlandırmak isteyebileceğine değindi. Farklı bir karakter olması ve yüksek enerjili kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ramazan karakteri, dizinin en çok sevilen karakterleri arasında yer alıyor.

Ramazan’ın keyifli bir karakter olduğuna bir kez daha değinen Atan, bu karaktere kendisinin de hayat vermek istediğini söyledi. Her yönüyle eğlenceli ve ne yapacağı belli olmayan bir karakter olması Ramazan’ın her oyuncunun oynamak isteyeceği bir dizi karakteri olmasına neden oluyor diye ekledi.

Berk Atan’a Bıyık Esprisi
Berk Atan’ın bu kadar hevesli duruşuna ise rol arkadaşı Semih Ertürk bir bıyık Ramazan olmana yeter şeklinde cevap vererek eğlenceli anlara neden oldu. Cihat Süvarioğlu Ramazan karakterinin kendisi ile benimsendiğinin farkında olarak aynısı olmaz ancak bende Taner olacağım şeklinde konuştu.
Dizideki Güneş toplayan adam olarak Divana karakterini canlandıran Sait Seçkin üç oyuncunun da en keyifli bulduğu karakterler arasında yer alıyor. Her bir karakterinin kendine özgü hayat hikâyesi izleyenleri derinden etkilerken, Türk toplum yapısına uygun nitelikte olması ise milyonlarca izleyicinin takdirini toplamayı başarıyor.

Dilek Gönül Dağı’na Veda Etti

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Gülsim Ali'den 'Gönül Dağı'na veda! - Magazin Haberleri - Milliyet
Gönül Dağı dizisine ikinci sezonda veda eden Dilek karakteri Gülsim Ali İlhan başrol oyuncularından biriydi. Birçok dizi sever bu vedanın erken olduğunu düşünürken, birçok kişi de diziye katılacak yeni karakterleri ve hikâyeleri merak ediyor.
Sezon finali sonrası açıklamalarda bulunan İlhan, Eskişehir Sivrihisar’ı ve dizi ekibini çok sevdiğini belirtti. Kendisi de bu vedayı istememesine rağmen Dilek’in dizideki hikâyesinin bitişinin bu sonu getirdiğini söyledi.

Gönül Dağı 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Cumartesi akşamlarının ilgiyle izlenen yapımlarından Gönül Dağı geçtiğimiz ay sezon finaline girdi. Dilek’in ölümü sezon finalini daha da ilgi çekici v hüzünlü hale getirirken yeni sezonun ne zaman başlayacağı izleyicilerin en çok merak ettikleri arasında yer alıyor.
Ağustos ayında dizi çekimlerine devam edecek olan Gönül Dağı ekibi, Eylül ayında birçok dizi gibi yeniden ekranlardaki yerini almaya devam edecek. Yeni sezonda hangi karakterin hikâyesiyle hüzünlenip mutlu olacağını iple çeken seyirciyi Eylül ayında yine sımsıcak hayat hikâyeleri bekliyor.

Gülsim Ali İlhan Hangi Dizide Oynayacak?

Gülsüm Ali İlhan kaç yaşında, sevgilisi kim? Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsüm Ali İlhan kimdir?
Gönül Dağı dizisine veda etmesinin ardından başka dizi projeleri ile ekranlara gelecek. Gülsim Ali İlhan’ın sevilen bir romanın uyarlaması ile ekranlara gelecek olan bir dizi de yer alacağı konuşuluyor.

Henüz netlik kazanmamış olmasına karşın Kral Kaybederse adlı dizi de partnerinin Kıvanç Tatlıtuğ olacağı söylentileri kulislerde dolaşıyor. Sempatik ve güzel oyuncu birçok dizi projesi ile geniş bir hayran kitlesi edindi. Gönül Dağı dizisindeki Dilek karakteri ile de çok fazla sevilmişti. Önümüzdeki günlerde netlik kazanacak olan bu haberler, güzel oyuncunun hayranları tarafından çok fazla merak ediliyor.