Gönül Dağı'nın başrol oyuncusunun sevgilisi ortaya çıktı. Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncu sosyal medya fenomeni ile aşk yaşıyor.

TRT1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Gönül Dağı'nın başrol oyuncusu Berk Ata'nın yeni aşkı ortaya çıktı. Genç kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncuyu sosyal medya fenomeni ile gören izleyiciler fotoğrafladı ve aşkı belgeledi. Peki Berk Atan kiminle aşk yaşıyor? Gönül Dağı'nın yakışıklısı Berk Atan gönlünü hangi sosyal medya fenomenine Kaptırdı?

Sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan gönül Dağı'nın başrol oyuncusu Berk Ata'nın yeni aşkı ortaya çıktı. Bu sezon gönülde validesi ile daha da geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve genç kızların sevgilisi haline gelen yakışıklı oyuncu gönlünü sosyal medya fenomenine Kaptırdı. Dizinin sezon finali yapması ile birlikte sevgilisiyle tatile çıkan Berk Atan aynı zamanda objektiflere yakalandı. İşte Berk Ata'nın sosyal medya fenomeni sevgilisi…

gonul-dagi-hayranlari-yikildi-basrol-oyuncusu-gonlunu-yeni-bosanmis-sosyal-medya-fenomenine-kapt

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu aşk yaşıyor

TRT 1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisi ile bu sezon adından çok söz ettiren yakışıklı oyuncu Berk Atan gönlünü sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu’na Kaptırdı. Genç kızların büyük hayranlık duyduğu oyuncu sevgilisi ile birlikte tatile çıkarken fotoğraflarda kısa süre içerisinde magazin basınında yayıldı. Yılın Aşk bombası olarak nitelendirilen bu aşk Gönül Dağı hayranlarını Bir Gayli üzdü.

gonul-dagi-hayranlari-yikildi-basrol-oyuncusu-gonlunu-yeni-bosanmis-sosyal-medya-fenomenine-kapt-2

Berk Ata'nın sevgilisi Selin Yağcıoğlu kimdir kaç yaşında?

Sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu İstanbul'da 15 Kasım 1990 tarihinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İktisadi bölümü mezunu olan Selin Yağcıoğlu 2 yıllık spor spikerliği deneyimi yaşadı. 2017 yılından bu yana da insan kaynakları alanında çalışmaya devam eden Selin Yağcıoğlu 1,5 yıl FB TV 6 ay boyunca A spor muhabirliği sonrasında sosyal medyada da geniş bir takipçi kitlesine ulaştı. Selin Yağcıoğlu FB TV'de spor spikerliği yaptığı dönemde Galatasaraylı olduğu için kovulduğu iddiaları ile gündeme gelmişti. Gökhan Balarısı ile dünya evine giren Selin Yağcıoğlu 2019 yılında su ismindeki kızlarını dünyaya getirdi. Ancak çift ihanet iddiaları ile Geçtiğimiz aylarda boşandı.