Gönül Dağı hayranlarına müjdeli haber geldi. Fenomen dizinin yeni sezon tarihi açıklandı. İşte yayın tarihi..

Mustafa Çiftçi'nin hikayelerinden uyarlama olan, senaryosu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit tarafından kaleme alınan, yapımını Ferhat Eşsiz'in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu cumartesi günlerinin ilgi ile takip edilen Gönül Dağı dizisinden izleyicilere sevindiren haber geldi!

gonul-dagi-5-haziran-2021-bu-aksam-neden-yok-gonul-dagi-bitti-mi-final-mi-yapti

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

2.sezon yayın tarihi belli oldu!

TRT 1 ekranlarının reyting rekoru kıran ve kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Feyza Işık gibi oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı dizisi  31.bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara yaz tatili molası vermişti.

Sevilen dizi geçtiğimiz hafta sete çıkarak yeni sezon yayın tarihi belli oldu.Gönül Dağı dizisi yeni sezon ilk bölümü 11 Eylül Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de ekranlara gelecek.

Yeni sezonuna bomba gibi hazırlanan dizi de bu sezon yeni oyuncuların yer alması beklenirken kadrodan bir isim veda edeceği öğrenildi.

Kırmızı Oda dizisinde "Süreyya" karakteri ile ekranlara gelen  ve büyük beğeni toplayan sonrasında Gönül Dağı dizisine "Fadime" karakteri ile dahil olan Cemre Melis Çınar diziye veda ediyor.

Gönül dağı yeni sezonu ile 11 Eylül Cumartesi saat 20.00’de kaldığı yerden devam ediyor.