Gönül Dağı Veysel öldü mü, diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı dizisinde Veysel karakterine hayat veren senin Ertürk'ten izleyicileri üzecek haber geldi. Cumartesi akşamlarına damga vuran diziyi izleyenler bu haberle birlikte kahrolurken Veysel diziden ayrılıyor mu sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Peki, Gönül Dağı dizisi Veysel ayrılıyor mu? Gönül Dağı Veysel ölüyor mu?

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

TRT 1 ekranlarında her hafta cumartesi akşamları yayınlanan ve sımsıcak hikayesi ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gönül Dağı'nda izleyicileri kahreden Ayrılık. Gönül Dağı dizisinin Veysel'i diziye veda ediyor. Bu haber izleyicileri adeta çılgına çevirdi. Taner, Ramazan, Veysel'in hikayesi her hafta cumartesi akşamı izleyenleri ekran başına kilitlerken bu üçlünün birinin gidecek olması herkesi üzdü. Gönül Dağı Veysel öldü mü ölüyor mu? Semih Ertürk Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu?

Gönül Dağı dizisinde Veysel'den kötü haber

TRT 1 ekranlarında her hafta cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisi izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Anadolu'nun sımsıcak hikayelerini ekranlara taşıyan dizide en sevilen isimlerden biri olan Veysel'in ayrılacak olması izleyicileri bir hayli üzdü. Şimdiden yeni sezon onayını da alan dizide Semih Ertürk Kadrodan ayrılacak. Gönül Dağı Veysel’in diziden ayrılacak olması izleyicileri de üzdü. Peki, Semih Ertürk Gönül Dağı dizisinden neden ayrılıyor? Gönül Dağı Veysel neden gidiyor?

gonul-dagi-veysel-oldu-mu-diziden-ayriliyor-mu-semih-erturkten-uzen-haber-3

Semih Ertürk Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu?

Taner, Ramazan ve Veysel isimli üç kuzenin hikayelerini konu alan gönül dağı dizisinde Yürek Burkan bir ayrılık yaşamıyor. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında Veysel baygın bir şekilde yerde yatıyor. Veysel'i bu halde gören izleyiciler ise endişelendi. Semih Ertürk’ün Hayat verdiği Veysel karakteri Gönül Dağı dizisinin en sevilen karakterlerinden biri. Yeni bölüm fragmanı Semih Ertürk Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu sorusunu akıllara getirdi. Şimdilik bu konuda kesinleşmiş bir şey bulunmuyor. Ancak yeni bölüm fragmanını izleyen izleyiciler endişe ile sorularına yanıt olmayı bekliyor. Henüz yapımcıdan bu konuda bir açıklama gelmedi.