TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'nda gelecek hafta ne olacak? Gönül Dağı Veysel ve Cemile diziden ayrılıyor mu?

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Anadolu'nun sımsıcak hikayesini ekrana taşıyan ve her hafta çok beğenilerek takip edilen dizide yepyeni soru işaretleri de ortaya çıktı. Berk Atan, Ecem Özkaya, Gülsim Ali İlhan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi özellikle yeni sezonun başından itibaren çift haneli reyting rakamlarına ulaşan ilk dizilerden biri oldu. Peki Gönül Dağı'nda Gelecek hafta neler olacak? Gönül Dağı Veysel ve Cemile diziden ayrılıyor mu?

Gönül Dağı son bölümde neler oldu?

Gönül Dağı'nın dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünde döndü ve Muammer öldüğünü düşündükleri oğullarına nihayet kavuştu. Dr. Kenan aileye girerken adeta evde de bir bayram havası esti. Yıllar sonra buldukları oğullarının üzerine titreyen döndü ve Muammer bir yandan Veysel'i kırdıklarını fark etmedi. Veysel ise ağabeyi olduğu gerçeğini kabul etmeye çalışırken bir yandan da babasının kendisine göstermediği yakınlığı ağabeyine göstermesini üzüldü.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

gonul-dagi-veysel-ve-cemile-ayriliyor-mu-gonul-daginda-gelecek-hafta-neler-olacak-1

Gönül Dağı’nda Gelecek hafta ne olacak?

Gönül Dağı son bölümün ardından yeni bölüm ön izlemesi de yayınlandı. Evde yaşananlar sonrasında Veysel yeni bir ev tutuyor ve eşi ile birlikte taşınmaya karar veriyor. Bu sırada döndü ise gözyaşlarını tutamıyor. Döndü bir yandan yıllar sonra oğluna kavuşmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da diğer oğlu Veysel'in gidişi ile büyük bir acı yaşıyor.