Gözde Kocaoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri

Yetenekli oyuncu Gözde Kocaoğlu en son Aşk Laftan Anlamaz isimli televizyon dizisi projesinde yer almıştır. 2016 senesinde katıldığı bu projeden sonra televizyona biraz ara veren oyuncunun yeni projeleri merakla bekleniyor.

Magazin 26.03.2021 - 12:58 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Yetenekli oyuncu Gözde Kocaoğlu en son Aşk Laftan Anlamaz isimli televizyon dizisi projesinde yer almıştır. 2016 senesinde katıldığı bu projeden sonra televizyona biraz ara veren oyuncunun yeni projeleri merakla bekleniyor.

Gözde Kocaoğlu Nereli?


Gözde Kocaoğlu İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ailesi de İzmirli olan oyuncu kültürüne oldukça bağlıdır da. Üniversite yıllarında da İzmir’de yaşayan oyuncu profesyonel meslek hayatına geçince İstanbul’a yerleşmiştir. 2015 senesinin Ağustos ayında Demir Yağmur ile evlenen Gözde Kocaoğlu magazinden uzak sakin bir hayat yaşamaktadır. Kendisi gibi oyuncu olan abisi Rıza Kocaoğlu’dur.

Gözde Kocaoğlu Kaç Yaşında?


Gözde Kocaoğlu 1986 senesinde dünyaya gelmiştir. Güncel tarihimize göre hesapladığımızda yetenekli oyuncu 35 yalında çıkmaktadır. Şubat ayının 3’ünde dünyaya gelen Gözde Kocaoğlu balık burcudur.

Gözde Kocaoğlu Dizileri


Gözde Kocaoğlu İzmir’de doğmuş büyümüş ve kültürlerine çok bağlı güzel bir oyuncudur. Abisi kendisi gibi oyuncu usta ve yetenekli isim Rıza Kocaoğlu’dur. Gözde Kocaoğlu dokuz Eylül Üniversitesinde Oyunculuk üzerine eğitimler almış ve eğitimlerini başarı ile de tamamlamıştır. Eğitiminin ardından profesyonel oyunculuğa adım atan güzel oyuncu İstanbul’a da bu dönemde taşınmıştır. Kamera önü oyunculuk alanındaki ilk deneyimi 2010 senesinde Yerden Yüksek isimli proje ile olmuştur. Aynı sene Fatmagül’ün Suçu Ne isimli televizyon dizisi kadrosunda da yer almıştır.

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi oldukça sevilerek izlenmiş televizyonların efsaneleşmiş yapımlarındandır. Dizi kadrosunda Beren Saat, Engin Akyürek, Esra Dermancıoğlu, Bülent Seyran gibi usta isimler yer almıştır. Dizi aslında geçmiş dönemlerde çekilmiş ve 2010 senesinde tekrar kameraya alınmış bir dramdır. Tecavüze uğrayan bir kadın ve verdiği mücadeleler anlatılmaktadır dizide. Dizi yayınlandığı dönemlerde çok ilgi görmüş büyük bir merakla izlenmiştir. Final yapmasının ardından da tekrarları ile televizyonlarda yer etmiştir. Gözde Kocaoğlu için böyle bir proje kadrosunda yer almak henüz kariyerinin başında olması da düşünülürse büyük bir başarı olmuştur.

Fatmagül’ün Suçu Ne? isimli dizi projesinden sonra biraz kameralara ara veren oyuncu 2016 senesinde bir romantik dizi projesi ile dönüş yapmıştır. Aşk Laftan Anlamaz isimli romantik dizi kadrosunda Burak Deniz ile Hande Erçel başrolleri paylaşmıştır. Zengin, yakışıklı holding sahibi erkek ile güzel ve fakir ama cesur bir kızın hikayesinin modernleştirilmiş versiyonu olan dizi özellikle genç izleyici kitlesi ile büyük ilgi görmüştür. Dizi yayınlandığı dönemde büyük ilgi ile izlenirken finalinin ardından da tekrarları ile ekranlarda yer etmeyi sürdürmüştür. Sosyal medya ile de dizi daha çok ilgi görüp hayran kitlesini büyütmüştür. Gözde Kocaoğlu bu dizide Çağla karakterine hayat vermiştir. Yetenekli oyuncu dizide oldukça önemli bir yardımcı rolde yer almıştır.2015 senesinde Demir Yağmur ile evlenmiştir Gözde Kocaoğlu. Rıza Kocaoğlu gibi oyuncu bir abi ve oyuncu arkadaş çevresi sebebiyle çiftin düğününe oyuncu ve ünlü akını olmuştur adeta. Hazal Kaya, Ali Atay Rıza Kocaoğlu’nun da yakın dostu olarak düğünde yer almıştır. Magazinde Gözde Kocaoğlu’nun mutlu gününe ilgi duymuş özel günden kareleri sevenleri ile paylaşmıştır. Evliliğinin ardından televizyona daha fazla ara veren oyuncunun yeni projeleri merakla bekleniyor. Yetenekli oyuncunun sevenleri kendisinden başrolde olduğu bir romantik dizi projesi veya film projesi bekliyor.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@