Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile birlikte trafik kazası geçiren ve sevgilisinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan Gülçin Ergül’ün sağlık durumu merak ediliyor. Peki eski Hepsi solisti Gülçin’in sağlık durumu nasıl? Gülçin Ergül'ün son durumu ne?

Hepsi grubunun eski üyesi Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı İzmir İstanbul otoyolu Susurluk mevkiinde trafik kazası geçirdi. Aynı yöne gitmekte olan tır ile çarpışan araçta Gülçin Ergül'ün 6 yıldır beraber olduğu Erdal Şeyda Lafçı hayatını kaybetti. Kazada Gülçin Ergül'ün ise yaralandığı öğrenildi. Peki Gülçin Ergül'ün sağlık durumu nasıl? Gülçin Ergül’ün son durumu ve detaylar haberimizde…

GÜLÇİN ERGÜL'ÜN SON SAĞLIK DURUMU NASIL?

Eski Hepsi Grubu üyelerinden olan Gülçin Ergül, Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile birlikte İzmir İstanbul otobanında Susurluk mevkiinde Trafik kazası geçirdi. Kazada Erdal Şeyda Lafçı hayatını kaybederken yaralanan Gülçin Ergül ise Balıkesir Atatürk şehir hastanesinde tedavi altına alındı. Gelen son bilgilere göre Gülçin Ergül kazayı hafif atlattı. Hastanede tedavisi süren Ergül'ün durumunun iyi olduğu öğrenildi.

gulcin-ergulun-saglik-durumu-nasil-gulcin-ergulun-son-durumu-nasil-2

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

NE OLMUŞTU?

Gülçin Ergül, 6 yıldır beraber olduğu sevgilisi Erdal Çayda Lafçı ile İzmir İstanbul otoyolu Susurluk mevkiinde araçları ile seyir halindeyken aynı yönde seyreden tır ile çarpıştı. Erdal Şeyda Lafçı’nın kullandığı araç hurdaya dönerken Lafçı hayatını kaybetti. Araçta bulunan Gülçin Ergül ise hafif yaralandı. Seyir halindeki aracın tırın dorsesine çarptığı öğrenilirken çarpışmanın şiddetiyle savrulan araç yol kenarında bulunan bariyerlere çarparak durabildi.