Müge Anlı'da bugün neden yok, neden yayınlanmıyor? 5 Temmuz Müge Anlı ile Tatlı Sert yayından kaldırıldı mı?

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün Atv yayın akışı içinde yer almıyor. 14 yıldan bu yana ATV’de yayınlanan programı yakından takip eden izleyiciler ise sabah saatlerinden itibaren Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün neden yok sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki 5 Temmuz 2021 Müge Anlı bugün neden yok? Müge Anlı Yayından kaldırıldı mı?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Temmuz 2021 ATV yayın akışından çıkarıldı. Sevilen programı yayın akışı içerisinde göremeyen izleyiciler ise Müge Anlı bugün neden yok 5 Temmuz 2021 sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Bugüne kadar birçok cinayetini aydınlatıldığı kayıpların bulunduğu programı severek takip eden izleyiciler ise yayın akışı içerisinde görememenin üzüntüsünü yaşıyor. Peki Müge Anlı bitti mi, Ne zaman başlayacak?

5-temmuz-2021-muge-anli-bugun-neden-yok-muge-anli-bitti-mi-yayindan-kaldirildi-mi-2

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

5 TEMMUZ 2021 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT NEDEN YOK?

Müge Anlı ile Tatlı Sert geçtiğimiz hafta cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Programın hayranları bu gelişme ile birlikte büyük üzüntü yaşarken yeni sezonu ne zaman başlayacağı da şimdiden araştırılmaya başlandı. Özellikle sabah saatlerinin en çok izlenen programı olan Yaz aylarının gelmesi ile birlikte de reytinglerde her gün birinci olmayı başaran program Eylül ayından itibaren yeniden ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Yani basında yer alan Müge Anlı tamamen yayından kaldırıldı haberleri gerçeği yansıtmıyor.

5-temmuz-2021-muge-anli-bugun-neden-yok-muge-anli-bitti-mi-yayindan-kaldirildi-mi-3

ATV 5 TEMMUZ 2021 YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Beni Bırakma

16:20 Esra Erol'da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Maraşlı