Güldür Güldür Show Bilal'i Onur Buldu ayrıldığı kemik kadro sonrasında EXXEN platformunda karşımıza çıkacak.

Güldür Güldür Show Bilal skeçlerini artık geçmiş dönemlerde kalanlarını izleyebileceksiniz . Güldür Güldür Show Bilal'i neden ayrıldıu sorularının yanıtları aradan geçen uzun zaman sonrasında bile merakla araştırılıyor. Güldür Güldür Show ana kemik kadrosunda yer alan Netflix platformunda yer alacak olan dizisi için Güldür Güldür Show'a veda eden Bilal karakteri ile özdeşleşmiş oyuncu Onur Buldu'yu gözler arıyor.

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın sunuculuğu ve yapımcılığı ile Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show için özel oyuncu arayışlarının da devam ettiği öğrenildi. 

Güldür Güldür Show yeni sezon da karşısında Onur Buldu'yu göremeyenler ve ayrıldığını bilmeyenler şok olurken, Güldür Güldür Show Bilal'i nerede? Onur Buldu Güldür Güldür Show'dan ayrıldı mı sorularını sormaya devam ediyor. 

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Reyting sıralamasında hiç de azımsanmayacak oranlar alan Güldür Güldür Show için Ali Sunal'ın çabaları ortada iken Güldür Güldür Show yeni sezonda hangi oyuncuların olduğu da soruluyor. 

Güldür Güldür Show Onur Buldu neden yok

Güldür Güldür Show Bilal'i programdan ayrılmadan hemen önce evlenmesi akıllara neden evlendikten sonra ayrıldı iddialarını konuştururken,  diğer bir iddia da başka bir proje ile anlaştığı konusuydu. 

Onur Buldu  Exxen platformunda yer alan yeni dizisi için programdan ayrıldığı iddia edilirken, programdan ayrılamsının evliliği ile alakalı bir durum olmadığı da ortaya çıktı. 

Onur Buldu kemik kadrosunda yer aldığı ve geçen sezon finalinde veda etmesi sonrasında veda paylaşımı ile sevenlerini üzmüştü.  Güldür Güldür Show yeni sezonu ile birlikte de başarılar temennisini paylaşan Onur Buldu hayranlarını duygulandırdı