Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler dizisi ne zaman başlayacak? Organize İşler oyuncuları kim? Yoksa Kıvanç Tatlıtuğ 'da mı var

Yılmaz Erdoğan'ın en sevilen projesi Organize İşler ile alakalı son dakika gelişmeler mevcut. Organize İşler film serisinin dizi olarak çekileceği açıklanırken, Disney Plus platformunda bölümler halinde sunulacağı belirtildi. Öyle ki Disney Plus'ta yayınlanacak olan Organize İşler dizisi için de Yılmaz Erdoğan2ın birbirinden başarılı isimler ile anlaşma üzere olduğu iddia ediliyor. 

Organize İşler dizisi oyuncuları kimler? Organize İşler dizisi ne zaman başlayacak? 

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Başarılı isim yılmaz Erdoğan'ın yapımcısı olduğu Organize İşler dizisi Disney Plus'a taşınıyor. öÖyle ki merakla beklenen film serisinin dizi versiyonu için araştırmalar başladı. Organize İşler  dizisi oyuncu kadrosu ile alakalı güncel gelişmelerde ise karşımıza öyle isimler çıktı ki! Aralarında Kıvanç Tatlıtuğ bile var.

İlk Organize İşler  serisi 2005 senesinde sonrasında ise Organize İşler 2 2019 senesinde ekranlarda yayınlanmıştı. 

Yılmaz Erdoğan Organize İşler serisinin devamı niteliğinde olacak olan Organize İşler dizisi ile alakalı çok yoğun bir çalışma mesaisinde bulunduğu çğrenilirken diğer taraftan da oyuncu kadrosu netleştirme çalışmaları da süre geliyor. 

Organize İşler kaç sezon, kaç bölüm sürecek?

Organize İşler dizisi ile Disney Plus platformunun çalışmaları ve anlaşmaları ile 3 sezon sürecek olan dizi 8'er bölümden oluşacak. 

Organize İşler dizisi için Türk televizyonunun çok sevilen ekran yüzleri ile birlikte çalışılacağı söyleniyor.

  Organize İşler dizisi oyuncu kadrosu

Her projesindeki başarılarından sıklıkla bahsettiren  Yılmaz Erdoğan'ın dizisi Organize İşler dizisinde  Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Cem Yılmaz ve Eda Ece ile anlaşılmak üzere olduğu ortaya çıkarken özellikle de Kıvanç Tatlıtuğ'un Kral Kaybederse'yi bırtakması sonrasında Organize İşler dizisinden gelecek olan teklifi kabul edip etmeyeceği merak ediliyor.