Güldür Güldür Show bu sezon da giden ve gelen oyuncularla kadro değişikliği ile ekrana gelecek. İşte Güldür Güldür giden ve yeni gelen oyuncular!

Show Tv'nin sevilen programı ekranların tek güldürebilen show programı Güldür Güldür kış sezonunda dram yapımlarının arasında tek komedi alternatifi. 

Yaz sezonun bitmesi ile içimizi açan yaz dizileri bir bir veda ederken ekranlar bolca dram acıtayson, mafya, osmanlı temalı dizilerde bolca tecavüz, şiddet, racon sahnelerine hazırlanıyor. Türk halkının son dönemdeki komediye, sıcak dizilere uzaklığı sokaklara taşınmış sosyal medyada dahi görünür durumda.

Doğaya, hayvana, insana saygı ve sevgi yerine saldırgan, bencil, iftiracı, şiddet temelli bir toplum olduk. Ufak bir trafik mevzusunda bile hayatınızı kaybedebilir evden her çıktığınızda sağ salim eve geldiğinize şükreden bir toplum halinde, çözüm yerine bencilliklerin süslendiği, tahamülsüz olarak yaşıyoruz. Sokaklarda hayvanlara işkenceler yapılırken, insanlara saldırılar yaşanıyor.

Kış sezonunda başlamasıyla reytingler bolca bu duruma zemin hazırlayan dizileri dayatırken, elimizde sadece Güldür Güldür programı kalıyor dersek yanlış olmaz.

Güldür Güldür programında ise bu sezon önemli isimler ayrılık yaşadı. Geçtiğimiz sezonlardaekibe dahil olan ve bir anda yıldızı parlayan Naime karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ecem Erkek'in ayrılığı program için büyük bir kan kaybı oldu. Ecem Erkek'in ayrılığı programın hayranlarını üzerken yeni sezon için yeni isimlerle anlaşıldı.

Ali Sunal, Onur Buldu, Mahir İpek, Doğa Rutkay, Onur Atilla gibi başarılı tiyatrocuların yer aldığı Güldür Güldür yeni sezona yeni transferler hazırlandı.

İşte Güldür Güldür Show yeni sezonunda yeni gelen ve giden isimler;

Giden İsimler;

ECEM ERKEK 

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

24 Haziran 1989 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Ecem Erkek aslen Sivalı. Güldür Güldür'de hayat verdiği Naime karakteri ile başarılı bir performans sergileyen oyuncu bu sezon programa veda ettiğini açıklamıştı.

MURAT AKKOYUNLU

20 Mayıs 1973 Bursa doğumlu oyuncu Murat Akkoyunlu pek çok dizi ve filmde yer aldı. Murat Akkoyunlu'da bu sezon Güldür Güldür'e vea ettiğini açıkladı.

Gelen Oyuncular;

TOYGAN AVANOĞLU

19 Ocak 1979 İzmir doğumlu oyuncu son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle ekrana gelmişti. 

AYÇA DAMGACI 

1973 İstanbul doğumlu olan Ayça Damgacı, Aramızda Kalsın, Avlu gibi yapımlarla tanınıyor.