Güldür Güldür'ün yeni oyuncusu Ayça Damgacı kimdir? Ayça Damgacı nereli? Ayça Damgacı kaç yaşında? Ayça Damgacı hangi dizi ve filmde yer aldı? Ayça Damgacı oynadığı diziler

Show Tv'nin sevilen komedi programı Güldür Güldür bu sezon da yeni kan kayıpları yaşadı. Giden oyuncuların yerine gelen isimler belli olmaya başladı.

Geçtiğimiz sezon ekibe dahil olan ve Güldür Güldür ile yıldızı parlayan, Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek bu sezon Güldür Güldür'e veda ettiğini açıklamıştı.

Güldür Güldür izleyicileri bu ayrılığa üzülürken yerini doldurmak için yeni isimler dahil olmaya başladı. Onlardan biri de Ayça Damgacı oldu.

Güldür Güldür Show programının yeni ismi Ayça Damgacı kimdir? Ayça Damgacı nereli? Ayça Damgacı nereli? Ayça Damgacı kaç yaşında? İşte Ayça Damgacı biyografisi.. 

Ayça Damgacı Kimdir?

Ayça Damgacı 1973 İstanbul doğumludur.

Ayça Damgacı İktisat okumaktan vazgeçip oyuncu olmaya karar vermiş ve Şahika Tekand Oyunculuk ve Sanat Stüdyosu'na yazılmış. Ardından da İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Tiyatronun yanı sıra Göçebe Şarkılar adlı bir grupta solistlik de yapıyor.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Star TV'de yayınlanan Aramızda Kalsın adlı dizide Hatçik karakteri ile tanınmıştır.

Daha sonra O Hayat Benim kadrosunda yer almıştır.

Son olarak ise Avlu dizisinde canlandırdığı Hasret rolü ile hatırlanmaktadır.