Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel'in merakla beklenen filmi Yılbaşı filminin oyuncu kadrosunu görenler sevinç çığlığı attı...

Televizyon dizilerinin başarılı ismi Gülse Birsel, Yılbaşı isimli yeni projesi için bir süredir çalışmalara başlamıştı ki çok önemli isimler ile anlaştığı da öğrenildi.

Karşı Karşıya Programını Sunan Esra Ezmeci "Kadına Şiddet" Şikayetine Gülümsemesi İle Şaşırttı! Şiddeti Görmezden Geldi Karşı Karşıya Programını Sunan Esra Ezmeci "Kadına Şiddet" Şikayetine Gülümsemesi İle Şaşırttı! Şiddeti Görmezden Geldi

Avrupa Yakası, Yalan Dünya ve Jet Sosyete ile televizyon ekranlarına damgasını vuran Gülse Birsel'in BKM tarafından çekilecek olan Yılbaşı filmi bilindiği üzere Disney Plus’un da gözde projelerinden.

Gülse Birsel kimdir nereli kaç yaşında?

Heyecan ve özlemle beklenen Gülse Birsel filminde de daha önceki projelerinde birlikte çalıştığı ve yine özlenen isimlerden Cengiz Bozkurt ve İrem Sak ile şimdiden anlaştı bile.

Ayrıca Birsel'in projesindeki bir diğer bomba isim ise en son Masumlar Apartmanı dizisinde harikalar yaratan başarılı ve sempatik oyuncu Ezgi Mola oldu.

Alina Boz da Yılbaşı filmi ile ilk kez komedi rolü ile izleyicilerin karşısına çıkacak isim oldu.