Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan'ın başrollerini paylaştığı unutulmaz Yeşilçam filmi Ah Nerede Yaz dizisi oluyor. Yaz ayları yaklaşırken dizinin cast çalışmaları da başladı. Yeşilçam filminde Gülşen Bubikoğlu'nun canlandırdığı Zehra karakteri için ise Demet Özdemir’e teklif gitti.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Hafızalardan silinmeyen Yeşilçam filmlerinden Ah Nerede yaz dizisi olacak. Alınan bilgiye göre filmin yayını haklarının sahibi olan Orhan Aksoy ve Sadık Şendil'in varislerinden 10. ev yapım şirketi yayın haklarını satın aldı. Bir yandan dizi için senaryo çalışmaları başlarken bir yandan da cast çalışmaları yapılıyor.

Zehra karakteri için Demet Özdemir’e teklif gitti

Yeşilçam'ın Unutulmaz isimlerinden kadrosunda bulunduğu Ah Nerede filmi yaz aylarında dizi olarak ekranlara gelecek. Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun başrollerini paylaştığı filmin kadrosunda Adile Naşit, Halit Akçatepe ve Nilgün Atılgan da dahil olmak üzere birçok ünlü isim vardı. Yaz aylarında ekranlara gelmesi planlanan dizi için cast çalışmaları da şimdiden başladı. Yeşilçam filmi Ah nerede de Gülşen Bubikoğlu'nun canlandırdığı Zehra karakteri için teklif ise Demet Özdemir’e gitti.

gulsen-bubikoglu-ve-tarik-akanin-ah-nerede-filmi-yaz-dizisi-oluyor-demet-ozdemir-basrolde-olacak-3

Demet Özdemir sıcak bakıyor

Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide başrolü oynayan Demet Özdemir Aslında yaz dizileri ile çok sevilen isimler arasında yer alıyor. Rol aldığı dizinin final yapması sonrasında sinema filmlerinde rol alan Demet Özdemir'in Ah Nerede filminin dizi uyarlamasında sıcak baktığı öğrenildi. Güzel oyuncu senaryo çalışmalarının tamamlanmasına kadar süre istedi. Demet Özdemir'in senaryoyu okuduktan sonra rol için kararını vereceği öğrenildi.