Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen'e Gülşen'den giden hediye güne de damgasını vurdu...

Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar'ın sözlerinden sonra, sahne kıyafetleri ile konuşulan Gülşen'den Melis Sezen'e özel bir hediye gitti.

Gülşen'in hediyesine "Göğsüne gere gere giymen dileğiyle" notu ise sosyal medyada gündem oldu.

Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar'ın oyuncu Melis Sezen’in Altın Kelebek Ödül töreninde giydiği kıyafete dair söylediği mantık dışı sözler günlerce konuşulmuş ve büyük tepki çekmişti.

Eski vekil açıklamasında “Bu Sadakatsiz adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok” ifadesini kullanmıştı.

2

Melis Sezen'e günlerce destek mesajı yağarken son olarak ise Gülşen, Melis Sezen'e yüzü olduğu markanın yeni koleksiyonundan bir hediye gönderdi. Buözel not ise her anlamda mevzu vekile göndermeydi.

Gülşen hediyesine "Göğsüne gere gere giymen dileğiyle" notunu yazdı ve Melis Sezen ise bu notu "Bayıldım" notuyla takipçileriyle paylaştı.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

1