Ünlü popçu Gülşen'in sahne kıyafetleri son dönemin tartışma konusuydu. Son olarak Gülşen'in giydiği sahne kıyafeti yıllar önce çektiği klipteki kıyafetiyle karşılaştırıldı.

Son dönemde magazinde ünlü şarkıcı Gülşen'in sahne kıyafetleri tartışma konusu olmuş ve hem ünlü isimler bu konuda yorum yaparak magazinde yer almış hem de sosyal medyada da kullanıcılar tartışma yaşamıştı.

Gülşen'in giyidiği sahne kıyafetleri üzerinden çıkan tartışmalarda kimi unutulan sarkıçılar da kendilerini gösterme fırsatı bulmuş ancak bu kişilerin kendi yaptıkları ahlak dışı(!) davranışlar ve eski kıyafetleri ortaya çıkınca tartışma iyice alevlenmişti.

Gülşen'in sahne kıyafetlerinde Twitter'da atılan bir tweet gündem yarattı. 

103547_480x270

Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi! Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi!

Gülşen'in 2005 yılında çektiği Sarışınım klibindeki kıyafeti son olarak 2022 yılındaki giydiği ve olay olan sahne kıyafeti ile karşılaştırıldı.

Ünlü popçu Gülşen'in klibinde o zamanlar ve daha öncesi 90'lar da sıkça gördüğümüz ve o zamanlar gözümüze bu şekilde görünmeyen kıyafetlerden biri vardı. 

Gülşen'in şimdi olay olan sahne kıyafetinin ise klipten daha kapalı olduğu halde tartışma yaratması gündem oldu. 

İşlerine gelince temelini  bilmeden "Medeni Ülkelerde" diye cümleye başlayanların  yurt dışındaki dünyaca ünlü yıldızların sahne şovlarında gördüğümüz şovların ve kıyafetlerin bizde tartışma yaratması dikkatlerden kaçmadı.   

Twitter'da "Sol'da Gülşen 2005 yılı, Sağda Gülşen 2022 yılı.. Gülşen’in son sahne kıyafeti yine olay oldu demeyelim de Toplum 20 yılda o kadar geriledi ki 20 yıldır çizgisini bozmayan kadın topluma aşırı gelmeye başladı diyelim. Bu haberler AKP’nin toplumu nasıl değiştirdiğinin göstergesi" yorumu yapıldı.

İşte o tweet;

Ekran Alıntısı-7