Gülşen'in tutuklanması sonrası en dikkat çeken savunma tweetlerinden birisi de Nagehan Alçı'dan gelmişti ki, ünlü oyuncu Elçin Sangu bu hassasiyet sonrası bombayı patlattı...

Sosyal medya hesabından “Gülşen’in tutuklanması tam bir hukuk cinayeti. Yargısal aşırılık bu. Yapmayın etmeyin sayın savcılar, sayın hakimler. İnsaf lütfen. Adalet mi şimdi bu?Gülşen’in sözleri çok çirkindi ama özür metni çok samimi, çok içtendi. Numaradan bir özür değildi. Gülşen özgürlüğüne kavuşmalı…” ifadelerini kullanan Nagehan Alçı, Elçin Sangu'ya yakalandı.

Nagehan Alçı'dan eşi Rasim Ozan Kütahyalı'ya: Çirkin ifadelerini kınıyorum

CHP'nin 2018 Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Habertürk canlı yayınından sonra Nagehan Alçı hakkında "Nagehan adına utanmaktan ben yoruldum o rezil olmaktan yorulmadı" diyen Elçin Sangu o günleri hatırlatarak Nagehan Alçı'nın yaptıklarını anlattı.

Elçin Sangu'nun yeni imajı olay oldu - Magazin Haberleri

Alçı’nın Gülşen paylaşımı sonrası Sangu sosyal medya hesabından "Hakaret içermeyen tweet attığım için beni savcılığa verdiğinde; yurt dışına çıkma yasağı, kişisel eşyalarıma (telefon, laptop, pc) el konulmasını istemek, kocanı da işin içine katmak, gizlilik kararı istemek aşırılık değil miydi? Yemezler demokrat tavırları…." diyerek olanları anlattı.


 

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest