Hadise, Hafsanur Sancaktutan'ın hedef alan bazı iddialar ve haberlere karşı sert tepki gösterdi. Oyuncunun fotoğrafını paylaşarak ona olan desteğini belli etti ve RTÜK'ü göreve çağırdı.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Hadise, son dönemde gündemde olan güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan'a destek oldu. Hakkında çıkan asılsız haberlerden ötürü magazin gündeminden düşmeyen Sancaktutan için paylaşımda bulundu. Bircan Bali ve diğer magazin yorumcularının hedefinde olan Hafsanur Sancaktutan hakkında üzücü iddialar ortaya atılıyor.

Hadise Hafsanur Sancaktutan'ı Destekledi!

Hadise, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Bu sefer hedeflerinde gencecik bir kadın var! Yine aynı tavırlar, aynı tehditler, aynı hadsizlikler bir kadını defalarca kez açıklama yapmak zorunda bırakıyorlar. Magazin adı altında yapılan özel hayata saldırının sınırları tamamen ortadan kalktı. Her gün daha fazlasına şahit oluyoruz! Umarım bu konuda en yetkili birim olan RTÜK gerekeni artık yapar" ifadesine yer verdi.

hadisemesaj

Bircan Bali Tepki Gösterdi!

Bircan Bali ise sosyal medyadan Hadise'yi hedef alarak " Ya Hadise sen bir sus ya. Senlik bir şey yok. Her olaydan kendine pay çıkarma. Enteresan ilişkini daha yeni sindiriyoruz. Sen yok şu an gündemde, ilerleyebilirsin. Şampiyona şeker" açıklamasını yaptı. Ortalığın iyice kızıştığı magazin gündeminde son adım kimden gelecek merak ediliyor.