Milyonların beğenisini kazanan TRT 1 dizisi için finale yalnızca bir gün kaldı. Dizi reytinglere ve izlenme oranlarına daha fazla dayanamadı. Peki finalde izleyicileri neler bekliyor? Son dakika gelişmeleri ve dahası haberimizde olacak.

Kasaba Doktoru dizisi, yakın zaman sonra final yapacak. Yarın yayınlanacak bölümle birlikte dizinin sonunda neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Şimdiden diziyle ilgili verilen ipuçlar izleyicilerin karşısına çıkıyor. Öyle ki final fragmanında bazı detaylara erişildi. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizide bizleri neler beklemekte? Güncel bilgiler haberimizde olacak...

Kızılcık Şerbetinde Heyecan Yaptı Kızılcık Şerbetinde Heyecan Yaptı

Dizide Neler Yaşanıyor?

Kasaba Doktoru dizisinin finalinde Yalçın'ın yargılanması sonrasında nasıl bir karar verileceği ekibi yakından ilgilendiriyor. Uluçınar ekibinin bir nevi kaderinin belirleneceği belirtilmekte. Eğer beklentiler karşılanır ise Uluçınar ekibi bu işten sorun yaşamadan sıyrılacak. Öte yandan Hakan'ın gireceği kurulda alınacak kararlar da finale damgasını vuracak bir başka olay olarak karşımıza çıkmakta.

18 Ocak 2023'te Final Bölümü Yayınlanacak!

 Dizinin yarın (18 Ocak 2023) final bölümü yayınlanıyor. Kasaba Doktoru'nda oynayan  Ozan Akbaba (Hakan Hoca), Hazal Subaşı (Doktor Leyla), Deniz Can Aktaş (Doktor Ömer), Vildan Atasever (Mine) başarılı bir performans sergiledi. Ancak dizideki bu durum ne yazık ki reytinglerin düşmesine engel olamadı.