Sibel Can ile Hakan Altun ekranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İki ünlü şarkıcı televizyon programı için anlaşma yaptı.

Sibel Can ile Hakan Altun ekranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İki ünlü şarkıcı televizyon programı için anlaşma yaptı. İkili İbo Show'a rakip olacak!

Gonca Vuslateri ile aşk yaşamaya başladıktan sonra tüm arkadaşlarını Instagram hesabından silen ve kısa süre sonra Vuslateri'nin kendisinden ayrılmasıyla sosyal medyanın diline düşen Hakan Altun ekranlara dönüyor.

Hakan Altun ve Sibel Can televizyon programı için anlaşma yaptı. İki ünlü isim yapacakları şov programı ile İbrahim Tatlıses'e rakip olacaklar.

Sibel Can ile Hakan Altun, şov programı ile ekranlara dönüyor. İki ünlü isim yapacakları programla İbo Show'a rakip olacak.

İkilinin henüz hangi kanalda program yapacakları ise netleşmedi. Ancak Sibel Can ve Hakan Altun, programa çağıracakları konukların listesini şimdiden yaptı.

İbo Show'a rakip olacak olan Sibel Can, 9 yıl aradan sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses'in programı 'İbo Show'un ilk konuğu olmuştu.