ATV ekranlarında Pazartesi akşamlarına damga vuracak dizi Hakim bu akşam itibariyle başlıyor. Erdal Beşikçioğlu'nun Hakim karakterine Hayat vereceği dizide Naz Çağla Irmak da öne çıkan isimlerden biri... Hakim dizisinde Ceren karakterine Hayat verecek olan Naz Çağla Irmak’ın hayatı Merak ediliyor. Peki Hakim Ceren kimdir, Gerçek adı ne? Naz Çağla Irmak kimdir, Kaç yaşında? Naz Çağla Irmak hangi dizilerde oynadı? Sevgilisi kim?

ATV’nin iddialı dizisi Hakim bu akşam yayın hayatına başlıyor. Birbirinden başarılı oyuncuları ile dikkat çekmeyi Başaran dizinin ilk bölümü ekran başında izleyenler tarafından heyecanla bekleniyor. Hakim dizisinin oyuncuları ve karakterleri de en çok araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Peki Hakim dizisinde Ceren kimdir? Hakim Ceren gerçek adı ne? Hakim dizisi Ceren karakteri Gerçekte kim?

Hakim dizisi Ceren gerçek adı ne?

ATV’nin yeni dizisi Hakim’de Ceren karakterini genç oyuncu Naz Çağla Irmak Hayat veriyor. Güzel oyuncu daha önce birçok dizi ve sinema filmiyle karşımıza çıkmıştı. Ancak genç oyuncunun adından en çok söz ettirdiği dizi kırgın çiçekler oldu.

Hakim Ceren kimdir?

Ozan Derman’ın sevgilisi Ceren Yaşanan her şeye rağmen ona destek olmaktadır. Ozan bir süre sonra Vicdan azabına dayanamaz ve gerçeği Ceren’ itiraf eder. Gerçeği öğrendikten sonra da sevgilisine destek olmaya devam eden Ceren, Ozan'ın Deniz ile görüştüğünü öğrendikten sonra tüm gerçeği Deniz’e anlatır.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

hakim-ceren-kimdir-gercek-adi-ne-naz-cagla-irmak-kimdir-hangi-dizilerde-oynadi-naz-cagla-irmak-s-2

Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında? Sevgilisi kim?

Naz Çağla Irmak 1 Mayıs 1997 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Tiyatrocu Hülya Gülşen'in kızı olan Naz Çağla Irmak Yıldız Bizim Evin Halleri ve kırgın çiçekler dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Sarp Levendoğlu ile yaşadığı aşkla magazin gündeminde sıkça yer alan genç oyuncu özellikle Neslican Tay’ın hayatını canlandırdığı Demir Kadın filminde kariyerinin zirvesine çıkmıştır. Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu ilişkisi hala devam etmektedir. Çiftin aralarındaki yaş farkı da sık sık magazin basınında Gündem olmaktadır.