Atv'nin yeni dizisi Hakim bir bölümü ile bu akşam başlıyor. Hakim dizisi karakterleri de izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Hakim dizisinde Ozan Derman karakterine hayat veren oyuncunun gerçek hayatta kim olduğu en çok merak edilen başlıklar arasında. Peki Hakim dizisi Ozan kimdir? Hakim dizisi Ozan gerçek adı ne? Fatih Berk Şahin kimdir, hangi dizilerde oynadı?

ATV’de Limon film imzası ile bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Hakim dizisi heyecanla bekleniyor. ABD'de izlenme rekorları kıran Your Honor dizisinden uyarlama olan Hakim dizisinin oyuncuları ve karakterleri de merakla araştırılıyor. En çok merak edilen isimlerden biri de Hakim dizisi Ozan karakteri oldu. Peki Hakim dizisi Ozan kimdir, gerçek adı ne? Fatih Berk Şahin kimdir, kaç yaşında hangi dizilerde oynadı?

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Hakim dizisi Ozan gerçek adı ne, kimdir?

Hakim dizisinde Ozan Derman karakterine genç oyuncu Fatih Berk Şahin hayat veriyor. Genç oyuncunun dizideki performansı izleyiciler tarafından da merakla bekleniyor. Daha önce birçok dizide küçük roller oynayan Fatih Berk Şahin bu rolü ile kariyerinde zirveye çıkmayı hedefliyor.

Hakim Ozan Derman kimdir?

Adaletin yerine getirmekte kararlığı yasalara bağlı idare et bir Hakim olan Ömer Arif Derman oğlu Ozan ile birlikte yaşamaktadır. Ozan, annesini kaybettikten sonra içine Kapanan bir gençtir. Yetenekli sağduyulu ve son derece akıllı olan o zaman hayatı Annesinin ölüm yıldönümünde geçirdiği bir kaza ile birlikte tepetaklak olur. Karıştığı kaza sonucunda bir genç hayatını kaybederken Ozan vicdanlı ile mücadele etmeye başlar. Ancak bu sırada kaybettiği gencin ablasına aşık olur ve doludizgin umutsuz bir aşk yaşamaya başlar.

Fatih Berk Şahin kimdir, kaç yaşında?

Genç oyuncu Fatih Berk Şahin İstanbul'da 2004 yılında dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel sanatlar lisesinde Eğitim alan genç oyuncu, oyunculuk kariyerine ise 2020 yılında Geçen yaz isimli sinema filmiyle başladı. Show TV'de geçtiğimiz yıl yine uyarlama dizi olarak ekranlara gelen yalancı dizisinde rol alan Fatih Berk Şahin, Salih Bademci’nin hayat verdiği Mehmet Emir karakterinin oğlu Doruk’u canlandırmıştı.