ATV canlı yayın hayatına başlayan Hakim dizisi hangi yabancı diziden uyarlama soru işareti hakim dizisi uyarlama Your Honor kaç bölüm, kaç sezon sonu nasıl bitiyor? Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel virgülü Yurdaer okur ve Ebru Özkan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Hakim dizisi 4 Nisan 2022 Pazartesi akşamı yayın hayatına başladı. Uyarlama dizi olarak ekranlara gelen Hakim dizisinin orijinali merak ediliyor.

Hakim dizisi orjinali kaç bölüm sürüyor? Hakim dizisi hangi yabancı diziden uyarlama gibi soruların yanıtı arama motorunda en çok araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Usta oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin kaç sezon devam edecek de merak edilenler arasında. Bu nedenle Hakim dizisi orjinali Your Honor ile ilgili her detay araştırılıyor. Peki Hakim dizisi hangi yabancı diziden uyarlama? Hakim dizisinin orjinali Your Honor kaç bölüm, kaç sezon, sonu nasıl bitiyor?

Hakim dizisi hangi yabancı diziden uyarlama?

ATV ekranlarında büyük bir heyecanla beklenen Hakim dizisinin uyarlama olup olmadığı merak ediliyordu. Hakim dizisi yabancı dizi uyarlaması olarak ekranlara gelecek. Hakim dizisinin orijinali ise Your Honor dizisi. ABD'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan Hakim dizisi büyük bir heyecanla bekleniyor.

hakim-dizisi-hangi-yabanci-diziden-uyarlama-your-honor-kac-bolum-kac-sezon-sonu-nasil-bitiyor-3

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Hakim dizisinin orjinali Your Honor kaç bölüm sürüyor?

Önce İsrail'de ekranlara gelen ardından da ABD’de Your Honor adıyla yayınlanan dizi 10 bölüm olarak ekrana geldi. Tek sezon olarak ekranlara gelen dizinin sonunda hakimin oğlu yakayı ele veriyor. Ancak Türkiye'de dizi süreleri ve sezonlar göz önünde Bulundurulduğunda Hakim dizisinin çok daha uzun süreceği tahmin ediliyor.

ATV Hakim dizisi nerede çekiliyor?

ATV Hakim dizisi ile ilgili merak edilen diğer bir konu ise dizinin çekim yerleri.com dizisi nerede çekiliyor? ATV ekranlarında yayınlanacak olan Hakim dizisi İstanbul'da çekiliyor ve sahnelerin tamamı İstanbul'un çeşitli semtlerinde geçiyor.