ATV ekranlarında yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olan Hakim dizisi yayın hayatına başladı. Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel, Yurdaer Okur, Hasibe Eren gibi Usta oyuncu kadrosunun yanında genç oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran Hakim dizisi 1. bölüm reyting sonuçları merak ediliyor. Peki Hakim dizisi reytingleri nasıl? Hakim dizisi tutar mı, izlenir mi?

ATV ekranlarında uzun zamandan beri tanıtım filmleri dönen Hakim dizisi nihayet başlıyor. Hakim bir bölümü ile 4 Nisan 2022 Pazartesi akşamı ekrana geliyor. Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel, Yurdaer Okur'un, Hasibe Eren gibi Usta oyuncuları ile dikkat çeken dizi genç oyuncu kadrosu ile de öne çıkıyor. İsrail yapımı Your Honor dizisinden uyarlanan Hakim, izleyiciler tarafından da merak ediliyor. Peki Hakim dizisi 1. bölüm reyting sonuçları belli oldu mu? Hakim dizisi tutar mı, izlenir mi?

Hakim dizisi reytinglerde şov yaptı!

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi ile heyecanla beklenen Hakim dizisi nihayet başladı. Your Honor dizisinden uyarlanan Hakim dizisi ilk bölümü ile adeta izleyenleri ekran başına kilitledi. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Hakim dizisi, Türk izleyici tarafından da son derece sevildi. 4 Nisan 2022 reyting sonuçları açıklandıktan sonra Hakim dizisi 1. bölüm reytingleri haberimizde olacak…

hakim-1-bolum-reyting-sonuclari-nasil-hakim-dizisi-tutar-mi-izlenir-mi-1

Hakim dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler?

Atv'nin yeni dizisi Hakim hikayesi kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Hakim dizisi oyuncuları ve karakterleri şu şekilde;

Erdal Beşikçioğlu - Ömer Arif Derman

Ebru Özkan - Yasemin Kaner

Uğur Yücel - Cevdet Dağıstanlı

Yurdaer Okur - Azem Demirkıran

Eslem Akar - Deniz Demirkıran

Yağız Can Konyalı - Metehan Demirkıran

Fatih Berk Şahin - Ozan Derman

Burcu Kara - Ayşe Korkmaz

Hasibe Eren - Gülbahar Yalçın

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Gülsen Tuncer - Semra

Gökçen Gökçebağ -

Seda Akman - Zümrüt Demirkıran

Naz Çağla Irmak - Ceren

Hakan Yufkacıgil - Celayir

Hakim dizisi konusu ne?

Hakim dizisinde herkes tarafından saygı gören ve yıllar boyunca adaleti sağlamak için görev yapan bir hakimin, oğlunun yaptığı kaza sonucunda değişen hayatı ve adalet anlayışı konu alınıyor. Hakim, oğlunu bu suçtan kurtarabilmek için kendisi suça bulaşıyor.

Hakim dizisi hangi yabancı diziden uyarlama?

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Hakim dizisi hangi yabancı diziden uyarlama sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Hakim dizisi, tüm dünyada izlenme rekorları kıran Your Honor dizisinden uyarlanıyor. Your Honor dizisi ise “Kvodo” adlı İsrail dizisinden uyarlandı. Dizide, yıllardır adaleti sağlamak için çalışan ancak oğlu suça karıştıktan sonra adaletten şaşan bir hakimin hikayesi konu alınıyor. Your Honor dizisi 10 bölüm olarak ekranlara geldi.