Atv'nin yeni dizisi Hakim güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile gümbür gümbür geliyor. 4 Nisan Pazartesi gününden itibaren ATV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan dizinin uyarlama dizi olduğu biliniyor. Peki Hakim dizisinin orijinali Your Honor konusu ne? Your Honor nasıl bitiyor? Sonunda ne oluyor?

ATV ekranlarında bomba gibi bir dizi daha yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Ebru Özkan ve Hatice Beyhan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizide genç oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Oğlunun işlediği bir suç nedeniyle suça bulaşmak zorunda kalan bir hakimin hikayesini konu almaya hazırlanan dizi uyarlama dizi. Hakim dizisi orjinali Your Honour ABD'de yayınlandı ve tüm dünyada izlenme rekorları kırdı. Hakim dizisinin orijinali Your Honor nasıl bitiyor sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Your Honor sonunda neler oluyor? Your Honor sonu nasıl bitiyor?

Hakim dizisi 4 Nisan Pazartesi akşamı başlıyor

Limon Film imzası ile ATV için hazırlanan Hakim dizisinin yayın tarihi belli oldu. Your Honor dizisinden uyarlanan Hakim Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayacak. İlk bölümü ile 4 Nisan tarihinde ekrana gelecek olan dizinin kadrosu ve senaryosu oldukça dikkat çekici. Hakim dizisinin kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer Okur ve Uğur Yücel, Hasibe Eren, Fatih Berk Şahin, Eslem Akar, Seda Akman, Burcu Kara, Naz Çağla Irmak, Hakan Yufkacıgil ve Gülsen Tuncer gibi isimler yer alıyor.

hakim-dizisinin-orjinali-your-honor-konusu-ne-your-honor-nasil-bitiyor-sonunda-ne-oluyor-3

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Hakim dizisi orjinali your Honor konusu ne?

Hakim dizisi orjinali Your Honor dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri. Your Honor dizisinde uzun yıllar boyunca Hakim olarak görev yapmış ve adaleti sağlamak için yolundan hiç şaşmamış bir hakimin oğlunun suça karışması ile birlikte değişen hayatı konu alınıyor. Dizide bir hakimin yaşadığı trajik olaylar adalet ve vicdan arasında gidip geldiği anlar ekrana yansıyacak. Hakim dizisinde Erdal Beşikçioğlu oğlunun kurtulması için suça bulaşan bir Hakime Hayat verecek. Hakim, oğlunu kurtarabilmek için dosyalarda oynama yapacak ve adalet yerine kendi çıkarları doğrultusunda hareket edecek.