TRT 1 ekranlarında yeni sezon dizisi olan kasaba doktoru yakında başlıyor. Kasaba Doktoru dizisi hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi ile şimdiden merak konusu oldu. Dizinin başrollerinde tanıdık isimler yer alıyor. Peki, Kasaba Doktoru ne zaman başlıyor? Kasaba Doktoru dizisi uyarlama mı, hangi diziden uyarlama?

Gözden kaçırmayın

Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu? Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu?

TRT1 bu sezona hızlı bir başlangıç yaptı ve çok sayıda dizisi reytinglerde ilk sırada yer almayı başardı. Gönül Dağı, Alparslan Büyük Selçuklu, Teşkilat ve kara tahta dizlerinin ardından TRT 1'de yeni bir dizi daha başlayacak. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan iddialı yapılan adı ise kasaba doktoru oldu. Bu uyarlama dizi olarak ekrana gelmeye hazırlanan kasaba doktorunun başrollerinde de tanıdık isimler bulunuyor. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas karakteri ile gönüllere taht kuran Ozan Akbaba dizinin başrolünü oynuyor. Aynı zamanda kadroda Hazal Subaşı, Vildan Atasever ve Deniz Can Aktaş gibi ünlü isimler yer alıyor. Peki, Kasaba Doktoru dizisi ne zaman başlıyor? Kasaba Doktoru hangi diziden uyarlama?

Kasaba Doktoru dizisi ne zaman başlıyor?

TRT 1 ekranlarının iddialı yapımlarından biri olmaya aday gösterilen Kasaba Doktoru için yayın tarihi belli oldu. Kasaba Doktoru dizisi 8 Nisan 2022 Cuma akşamından itibaren her cuma TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Cuma akşamı ekrana gelen güçlü rakiplerine Meydan okumaya hazırlanan dizinin Şimdiden çok izleneceği tahmin ediliyor.

kasaba-doktoru-dizisi-ne-zaman-basliyor-kasaba-doktoru-dizisi-uyarlama-mi-2

Kasaba Doktoru oyuncuları kimler?

Kasaba Doktoru’nun başrollerinde tanıdık isimler yer alıyor. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas karakteri ile hafızalara kazınan Ozan Akbaba ve Hazal Subaşı başrolleri paylaşacak. Aynı zamanda Vildan Atasever ve Deniz Can Aktaş gibi isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor.

Kasaba Doktoru dizisi hangi diziden uyarlama?

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Kasaba Doktoru fragmanı yayınlandı. Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran dizinin oldukça iddialı bir giriş yapacağı şimdiden belli oldu. Kasaba Doktoru dizisi hangi diziden uyarlama sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. TRT 1'de ekranlara gelmeye hazırlanan kasaba doktoru Kore yapımı Dr. Romantic dizisinden uyarlandı. Kasaba Doktoru dizisi Kahraman doktorların Hayat hikayelerini ve meslek hayatlarında yaşadıkları zorlukları ekranlara taşıyacak.