Sen Çal Kapımı dizisi ile bir araya gelen ve uzun süredir haklarında aşk iddiaları ortaya atılan Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftinden yeni bir haber geldi. Gelen habere göre Hande Erçel ve Kerem Bursin birlikte yaşamaya başladılar.

Sen Çal Kapımı dizisi ile bir araya gelen ve uzun süredir haklarında aşk iddiaları ortaya atılan Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftinden yeni bir haber geldi. Gelen habere göre Hande Erçel ve Kerem Bursin birlikte yaşamaya başladılar. Aralarındaki aşk iddialarını uzun bir süredir reddeden ve yalanlayan çift, ilişkilerini açıklamazken birlikte yaşamaya başlamışlar. Aylardır ünlü çift hakkında defalarca kez aşk iddiası ortaya atıldı. Başarılı oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı oyuncu Kerem Bursin, haklarında çıkan aşk iddialarını her defasında yalanladı. Aşk iddialarını her seferinde yalanlayan Hande Erçel ve Kerem Bursin aynı eve taşındı! Birlikteliklerini dahi kabul etmeyen Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Hande ve Kerem, beraber aynı evde yaşamaya başladılar. Sen Çal Kapımı aşkı gerçek oldu! Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili mi? Birlikteler mi? Hande Erçel ve Kerem Bursin birlikte mi yaşıyorlar?

Hande Erçel ve Kerem Bursin Sevgili Mi?

FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde partner olan ve dizi başladığından beri haklarında defalarca kez aşk iddiası ortaya atılan Hande Erçel ve Kerem Bursin'in birlikte olup olmadıkları merak ediliyor. Başarılı ve genç oyuncuların birlikte oldukları ve sevgili oldukları bu defa kanıtlandı. İkilinin birlikte olduklarını neden gizledikleri hala bilinmese de, Hande Erçel ve Kerem Bursin birlikte yaşamaya başladılar.Hande Erçel ve Kerem Bursin Birlikte Yaşıyorlar!

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Sen Çal Kapımı dizisinin başlamasıyla ortaya atılan aşk iddiaları hız kesmeden devam ediyor. Uzun bir süre Serenay Sarıkaya ile birlikte olan Kerem Bursin, uzun bir süredir ilişki yaşamıyor. Uzun bir süredir adı dizideki partneri olan Hande Erçel dışında kimseyle anılmayan Kerem Bursin'in şimdilerde Hande Erçel ile birlikte olduğu söyleniyor. Başarılı oyuncu Hande Erçel'de son olarak şarkıcı Murat Dalkılıç ile birlikte aşk yaşıyordu. Ünlü çiftin ayrılmasının ardından Hande Erçel'de herhangi bir isimle birlikte olduğunu duyurmadı. Ancak Hande Erçel ve Kerem Bursin'in birlikte oldukları henüz Hande Erçel ve Murat Dalkılıç daha birliktelerken ortaya atılmıştı. Hatta Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın ayrılık sebebinin Hande Erçel ve Kerem Bursin'in aralarındaki yakınlık olduğu ortaya atılmıştı. İkili haklarında çıkan aşk iddialarını her defasında yalanlasa da bu defa fena yakalandılar! Hande Erçel ve Kerem Bursin birlikte yaşamaya başladılar!

Başarılı oyuncu Hande Erçel geçtiğimiz günlerde Beykoz konaklarında bir villaya taşındı. Hande Erçel'in taşındığı yeni villası 7+2 ve 484 metre karedir. Yeni evini kendi zevkine uygun döşeyen ve dekore eden Hande Erçel yeni evine taşındı. Yeni evine alışmaya çalışan Hande Erçel'in yanında olmak için Hande Erçel'in yeni evine kalmaya giden Kerem Bursin, bir süre Hande Erçel ile yaşayacak. Bu sabah Sen Çal Kapımı dizisi için sete gidecek olan çiftin birlikte oldukları kaydedildi. Kuzguncuk'taki sete gitmek için Hande Erçel'in evinden ilk önce Kerem Bursin'in kendi arabasıyla çıktığı görüntülendi. Kerem Bursin, Hande Erçel'in evinden çıktıktan sonra set aracı ile de Hande Erçel'in evden ayrıldığı kaydedildi.