Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi hız kesmeden yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. Kırmızı Oda'nın her yayınlanan bölümünde, karakterler ve hayat hikayeleri ile ilgili gerçekler ortaya çıkıyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi hız kesmeden yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. Kırmızı Oda'nın her yayınlanan bölümünde, karakterler ve hayat hikayeleri ile ilgili gerçekler ortaya çıkıyor. Kırmızı Oda'nın son bölümlerinde yer alan Nazlı ve Recai karakteri ise izleyenlerin en çok dikkatini çeken isimler olarak yer aldı. Kırmızı Oda Nazlı ve Recai, doktor hanıma evliliklerini kurtarmak ve ilişkilerini düzeltmek için geliyorlar. Nazlı ve Recai'nin ilişkide yaşadığı sorunlar evliliklerini adeta bitme noktasına getirmiştir. Bitme noktasına gelen evliliklerini ise birbirlerine olan sevgilerinden dolayı düzeltmek isterler. Evlilikleri düzeltmek için Doktor Hanıma gelen Recai ve Nazlı çifti, yaptıkları seanslar sonrasında sorunları fark etmeye başlarlar. İlişkide her ikisininde hataları ve geçmişten gelen travmaları vardır. Geçmişteki travmaların sonucunda en çok bu durumdan etkilenen ise Recai'nin karısı Nazlı olmuştur. Kırmızı Oda Nazlı'nın küçüklüğünde babası ile ilgili yaşadıkları travma oluşturmuştur. Nazlı, küçükken yaşadığı aldatılma olayları sonucunda hayatını bu şekilde çizmeye başlamıştır. Nazlı'nın bu hale gelmesine ve bu hastalığı edinmesine sebep olan kişi babasıymış. Peki, Kırmızı Oda Nazlı'nın hastalığı nedir?

Kırmızı Oda Nazlı'nın Hastalığının Sebebi Ne?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümü ile izlenme rekoru kıran Kırmızı Oda, Nazlı karakteri ile izleyenleri ekranları başına toplamaya devam ediyor. Kırmızı Oda Nazlı ve Recai çiftinin evlilik terapisine gelmeleri ile başlayan tedavileri, hızla devam ediyor. Doktor Hanıma gelen çift, her terapi sonrasında kendilerinde ve ilişkilerinde yaptıkları hataları görmeye başlıyor. Kırmızı Oda Nazlı'nın bu hale gelmesinde, bu hastalığa yakalanmasındaki en büyük suçlunun babası olduğu ortaya çıktı. Nazlı'nın Recai ile olması, Recai'yi kıskanması ve Recai'nin narsist kişiliğini beslemesinin altında yatan şeylerin sebebi ortaya çıktı. Nazlı'nın geçmişte babası ile yaşadıkları, babasının annesine yaşattıkları Nazlı'yı bugünkü haline getirmiştir. Nazlı'nın babası Nazlı'nın annesini defalarca kez aldatmış ve üzmüştür. Nazlı'da babasının annesine yaptıklarını gördüğü için böyle bir travmaya sahip olmuştur.Kırmızı Oda Nazlı'nın Hayat Hikayesi Nedir?

Başarılı oyuncu Pınar Deniz'in oynadığı Kırmızı Oda Nazlı, izleyenlerin oldukça dikkatini çekiyor. Kırmızı Oda Nazlı'nın hayat hikayesi ise izleyenlerin en çok dikkatini çeken noktalardan biridir. Kırmızı Oda Nazlı'nın hayat hikayesinde Nazlı'nın bu halde olmasına babası sebep olmuştur. Nazlı'nın babası, Nazlı daha küçükken annesini çok kez aldatmıştır. Annesini aldatan ve yuvasını başka kadınlar için yıkan babasını gören Nazlı, bu durumdan oldukça çok etkilenmiştir. Nazlı'nın sorunlu anne baba ilişkisi, anne babası ilişkisindeki aldatmalar ise Nazlı'yı paronaya sahibi yapmıştır. Karşısına çıkan herkesin, hayatına alacağı her insanın onu aldatacağını düşünür. Bu durumdan dolayı da sürekli şüpheler ile yaşamaya başlar. Karşısındaki, hayatındaki insanı da kaybetmemek için de kendisinden çok vermeye ve gereğinden fazla fedakarlık yapmaya başlar. Bu durum sonucunda da hayatına Recai gibi narsist bir adamı çeker ve onun narsist özelliklerini besleyerek kendisini ezik bir konuma getirir. Tüm bunların sonucunda da Recai tarafından aşağılanır, küçük görülür ve aldatılır.