Haziran Ayında Yapılacak Düğün İçin Eda Ece Suskun Kaldı

 Şu zamana kadar 6. sezonuyla halen daha çok sevilerek izlenen bir dizi haline gelen Yasak Elma, Eda Ece karakteri ile unutulmaz sahnelere konu oldu. Ünlü oyuncu Yıldız karakterini canlandırmadaki başarısı ile birlikte akıllara kazınan fenomen isim haline gelirken yıllar boyunca unutulmayacak bir karakter ortaya çıkartmaya yardımcı oldu.

Sosyal medyadaki değişik paylaşımları ile de ilgi odağı olmayı başaran ünlü oyuncu toplamda 7 milyonu geçen takipçi sayısı ile sosyal medya hesaplarında ki paylaşımları giderek daha çok takip edilir hale geldi. Ünlü oyuncunun günlük hayatında da setten paylaşımları ile meraklı takip edilirken son zamanlarda yaşandığı deprem felaketinin ardından da destekleriyle birlikte takdire şayan bir hareket yapmış bulunuyor.

Depremzedelere Yardım İçin Eda Ece’ de Boş Durmadı

 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkez üssü yaşanan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki 2 büyük deprem neticesinde birçok vatandaş hayatını kaybederken birçok vatandaşla yaralı olarak yaşam savaşı veriyor. Tarihler girmiş Şubat’ı gösterdiğinde Hatay merkezde yine iki büyük depremin ardından toplamda 10 ilimize etkileyen bölgeleri yardım toplamak için ünlü ve ünsüz bütün isimler seferber olmuş durumda.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Bu isimler arasında Eda Ece’de yerini aldı ve maddi manevi yardımlarını esirgemeden uzun süreden beri sosyal medya hesaplarından sadece depremzedelere yardım etmek amaçlı olarak paylaşımlar yapıyor. Ünlü oyuncu Eda Ece dün bir gazetenin vermiş olduğu haber yazısında Haziran ayında evleneceği ile ilgili haberleri ile birlikte hayranları çok büyük bir merak içerisinde kalmıştı. 5 yıldan bu yana milli takımda forma giyip Anadolu Efes takımında oynayan ünlü basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile evleneceği iddiası ortaya atılmıştı.

Ancak ünlü oyuncu böylesine zor bir gündemden sonra bu konulara cevap vermeyi pek istemiyor. Deprem neticesinde herkesin yasağı bulduğu şu günlerde ünlü oyuncu düğün hayali kurup herhangi bir şekilde bu konu hakkında konuşmak istemediğini suskunluğuyla anlattı. Eda Ece Haziran ayında İstanbul boğazındaki bir mekânda düzenlenecek olan bir düğün haberi ile de ön plana çıkmak istemiyor.