Kanal D ekranlarında 2019-2021 yılları arasında yayınlanan ve reyting sebebi ile kaldırılması ciddi tepkilere neden olan Hekimoğlu dizisi severlere güzelbir haber geldi.

51. bölümüyle ekrana veda etmesi ile üzen Hekimoğlu dizisi, izleyenlerin hala unutamadıkları bir yapım oldu. Dizinin hastane temalı bir dizi olarak dikkat çekmesinin yanı sıra oyunculuklardaki performanslar ve uyumlar diziye olan ilgiyi arttırmıştı.

Özellikle başrollerde yer alan Timuçin Esen ile Ebru Özkan’ın uyumları ve tatlı tatlı atışmaları diziyi takip edenlerin akıllarına kazınmış sahneler oldu. Hastanenin doktoru ve yöneticilerinden İpek ile kural tanımayan doktoru Ateş arasındaki sahneler, dizi haranları tarafından halen tekrar tekrar internetten izlenen sahneler olarak devam ediyor.

İpek, Ateş'in radarında! - Hekimoğlu - Özel Klipler

Karga Seven ve OJO Pictures yapımı olan dizinin final yapması seyirci tarafından hiç istememiş ve uzun süre de bu kararı eleştirmişti ancak beklenen reytingleri alamayan dizi, kemikleşmiş bir izleyici kitlesine rağmen 51. bölümü ike ekranlara veda etmişti.

Hekimoğlu’nun ardından Timuçin Esen ve Ebru Özkan partnerliğini özleyenler için yeni proje müjdesi verildi.

Proje ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başlarken 14 Haziran’da yayın hayatına başlayan Disney Plus için çekilecek olan dizide Timuçin Esen ve Ebru Özkan yeniden bir araya gelecekler.

Ateş Hekimoğlu & İpek Tekin - Outside (Timuçin Esen & Ebru Özkan Saban edit) - video klip mp4 mp3

Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisini Seyirci Çok Sevecek! Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisini Seyirci Çok Sevecek!

Yağmur ve Durul Taylan’ın (Taylan Kardeşler) yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Gri’ kod adlı dizinin çekimlerine kısa bir süre önce başlandı bile. Başrollerinde Timuçin Esen ve Ebru Özkan’ın yer aldığı dizide Alican Yücesoy, İlayda Akdoğan, Buçe Buse Kahraman, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman ve Daniel Koray Özsoy da yer alacak.

8 bölümlük dizi, suç, gizem, psikolojik gerilim türünde ve başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat’ın hayatının, kızının yaşadığı talihsiz bir olayla değişmesi konu alınacak.