Hekimoğlu'nun Hayranlarına müjde! Yeni Adresi Belli Oldu!

Kanal D'nin final yaptırdığı ekranların en özgün işi olan Hekimoğlu ile ilgili yeni gelişme!

Dizi Haberleri 19.06.2021 - 00:50 19.06.2021 - 00:50 Ece Sahan

Ekranların en özgün ve en iyi uyarlaması olarak adını yazdıran Hekimoğlu dizisi reyting kurbanı olarak final yaptı. 

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım ve Okan Yalabık'ın yer aldığı Hekimoğlu dizisi ekranlara veda etti. ABD yapımı ödüllü dizi House'dan uyarlanan Hekimoğlu, Türk televizyon tarihinde tarihin en özgün ve kaliteli işin yanı sıra en iyi uyarlama olarak adını yazdırdı. 

Reyting kurbanı olan Hekimoğlu dizisi bol dram, acıtasyon ve mafya dizilerinde Türk seyiricisinde kendine yer edinemedi. Ancak dizi kesinlikle imza bir iş oldu. 

Usta oyuncuların birbirine uyumları ve mükkemel oyunculukları, Türk izleyicisinin aşina olmadığı çekil tarzları ve cesur sahneleri bire bir şekilde uyarlanna Hekimoğlu dijitale mi geçecek sorusu gündeme gelmişti. Görüşler yapıldığı haberleri konuşulmuş ancak bir açıklama yapılmamıştı. 

Hekimoğlu son bölümünde ise Hekimoğlu sosyal medya hesabı "Bu kesin bir veda ama belki de son değil" yazmış, Hekimoğlu final bölümünde ise Ateş ve Orhan karakterleri dizilerini izlerken Ateş, "Bitiyorlarmış dizimi, bir dizimiz vardı.." diyor ve Orhan'da buna karşılık "Belki dijitale geçer" diye karşılık veriyor. Ateş'te "İnşallah" diyor. Tüm bunlar dizinin hayranlarını acaba mı sorusuna itmişti.

YENİ ADRES BELLİ OLDU!

Ancak Hekimoğlu dizisi hayranları sosyal medyada pek varlık göstermediği için dijital tarafa pek baskı yapamadı. Ve Hekimoğlu'nun yeni adresi belli oldu. 

Ateş Hekimoğlu karakterini canlandıran Timuçin Esen yeni adresi belli oldu.  Ne yazık ki Hekimoğlu dizisi dijitalde de görülmeyecek. TRT'nin Mevlana dizisinde adı geçen oyuncunun partneri de kesinleşti. 

Timuçin Esen, bir süredir ekranlaradan uzak kalan Ahu Türkpençe ile TRT'de Mevlana dizisiyle seyirci ile buluşacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@