Pelin Akil kimdir? Arka Sıradakiler dizisi ile karşımıza çıkan Pelin Akil, geçtiğimiz senelerde çok mutlu bir evlilik yapmış ve akabinde de ikiz kız çocukları olmuştu. Pelin Akil Anıl Altan ile evliliğinde hiç sekteye uğramıştı.

Pelin Akil kimdir? Arka Sıradakiler dizisi ile karşımıza çıkan Pelin Akil, geçtiğimiz senelerde çok mutlu bir evlilik yapmış ve akabinde de ikiz kız çocukları olmuştu. Pelin Akil Anıl Altan ile evliliğinde hiç sekteye uğramıştı. Geçtiğimiz gün Pelin Akil kendisi gibi oyunculuk yapan eşi Anıl Altan ve ikiz kızları ile birlikte sosyal medyada çok mutlu bir paylaşım yaptı. Çiftin mutlulukları gözlerinden okunmaktaydı .  Çiftin Bu aile pozuna milyonlarca beğeni yağdı. Şu sıralar bu gözleri gülen çifti görenherkes Pelin Akil kimdir diye arama yapmakta. Peki Pelin Akil kimdir? 34 yaşında olan Pelin Akil 2016 yılında Anıl Altan ile evlenmiş 2019 senesinde ise kızları Ali'nin ve lina'yı kucaklarına almışlardı. Mutlulukları gözlerinden belli olan çift kızları ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Yayınladığı paylaşımı, altına yorum yapan Pelin Akil aile yazması sonrasında binlerce beğeni topladı.PELİN AKİL KİMDİR?1986 doğumlu olan Pelin Akil sinema, dizi , Ayrıyetten tiyatro sanatçısıdır. İlk olarak Fox ekranlarında yayınlanan Arka Sıradakiler dizisi ile tanıdık. Kendisini sonrasında Pana Film yapımcılığında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kurt Kanunu dizisinde ballı Naciye rolü ile karşımıza çıktı . TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinde Seçil karakteri ile aramıza geri döndü. Başka projelerde de karşımıza çıktı ama en uzun 6 sezon boyunca Seksenler dizisine dahil olmuştu . Suskunlar dizisi bilindiği üzere 2012 yılında büyük çıkış sağlamış ve Pelin Akil de bu dizide Nisan karakteri ile karşımıza çıkmıştı. ANIL ALTAN KİMDİR?Doğum tarihi: 29 Mayıs 1990 (30 yıl yaşında), İstanbulEş: Pelin Akıl (e. 2016)TV şovları: ÇemberEğitim: Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü (2015), Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi (2012)Çocuklar: Lina Altan, Alin AltanEbeveynler: Deniz Berna Altan, Hakan Altan

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!